Nail Art Malzemeleri İçin 8 Basit Araç


Nail Art Malzemeleri İçin 8 Basit Araç


Eğer bir moda meraklısıysanız, bu makale kesinlikle sizin için. Evde mükemmel tırnak sanat tasarımları oluşturmak için bu 10 sihirli tırnak sanatını süsleyen araçlara göz atın:

1. Saç Tokası:Dolabınızda küçük bir köşe bulan basit siyah saç tokasından bahsediyorum. Bu göz ardı edilen saç tokası, çekici tırnak sanatını süsleyen tasarımlarını kolayca özelleştirmenize yardımcı olabilir. Saç tokasının bir ucunu en sevdiğiniz tırnak rengine batırın ve kısa sürede temiz noktalar elde edin.

2. Boya Fırçası:Daha büyük noktalar oluşturmak için boya fırçaları kullanılabilir. Tırnaklarınızda temiz büyük noktalar elde etmek için makyaj fırçalarını da kullanabilirsiniz.

3. Tükenmez Kalem: Bir tükenmez kalemin ucu tırnaklarınızda temiz, minyatür noktalar elde etmek için kullanılabilir. Bu noktalar, tasarım kalabalık olduğunda bile düzenli görünüyor. Tükenmez kalemler, sayısız temiz küçük noktaları çok kolay bir şekilde sunabilen en iyi tırnak süsleme araçlarından birini yapar. Ancak, daha temiz bir görünüm ve kusursuz bir yüzey elde etmek için boş bir kalem kullanın.

4. Kibrit çöpleri: iki boyutlu yuvarlak noktalar sunan ilginç bir tırnak sanat süsleme aracı oluşturur. İstediğiniz noktayı elde etmek için bir kibrit çöpünün her iki ucunu da kullanabilirsiniz. Siyah taraf yuvarlak bir nokta verirken, düz taraf gerçekten benzersiz görünen kare bir nokta oluşturur.

5. Kürdan: Tırnak sanatı nail art oluşturmak için kullanılan ev aletleri listesinde bir mücevherdir. Her iki uç da nokta desenleri oluşturmak için kullanılabilir. Daha keskin kenar, profesyonel bir tırnak sanat tasarımı elde etmek için bir daire içinde sıralanabilen çok küçük noktalar verir. Ayrıca bir kürdanın keskin kenarını kullanarak çiçek noktaları, paralel tasarımlar ve çok daha fazlası gibi farklı desenleri hassas bir şekilde oluşturabilirsiniz.

6. Kalem:Farklı tırnak sanatını süsleyen tasarımlar oluşturmak için çok amaçlı bir araçtır. Ucu sivri tutabilir veya yuvarlak ve kör tutabilirsiniz. Yuvarlak uçlar orta büyüklükte noktalar oluştururken sivri uç küçük noktalar verir ve kör uç daha büyük noktalar oluşturur.

7. Süslü Kulak Küpeleri: Noktalı bir tırnak tasarımını yaratmak için küpe kullan dediğimde kulağa komik geliyor mu? Öyleyse, kendiniz deneyin ve sonuçları görün! Küçük süslü küpelerin, tırnaklarda temiz noktalar elde etmek için kullanılabilecek sivri uçları vardır. Ayrıca birkaç küpe çok küçük olan inci şeklini alır. Bu küçük ve yuvarlak küpeler, olağanüstü noktalı tırnak sanat tasarımları oluşturmak için de kullanılabilir.

8- İğneler:Noktalı çivi sanatı söz konusu olduğunda dikiş iğneleri büyük bir etki yaratır. Bir iğnenin her iki ucu da noktalı çivi sanatı desenlerini kolaylıkla oluşturmak için kullanılabilir.

Ancak tırnak tasarımınızın temiz ve çekici görünmesini istiyorsanız, yine de bir manikür yaptırmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca, kendi noktalı desenlerinizi oluşturmak için kullandığınız tüm özelleştirilmiş ev araçlarının ipuçlarını temizlemeyi asla unutmayın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon