Dantel Örgü Çanta Modelleri

Dantel Tığ işi Örgü Bayan Çanta Örnekleri

Elişi dantel işlemelerine çantalarda örnektir. Tığ işi dantel örgü çantalar her bir tanesi bir sanat eseri görünümdedir. İster hazır dantel parçalar veya kendinizin işledği dantel örneklerle yapılan bayan çantalar güzel, zarif bir aksesuar parçalarıdır. Çantaların günlük yaşatımızda önemli bir yer tutmaktadır. Giyimimizi tamamlayan,kıymetli eşyalarımızı içinde tuttuğumuz ve hiç yanımızdan ayırmadığımızdır.

Farklı kullanım amaçlarımız için tasarlanmış çantalar vardır. Büyük çanta, bir çok eşyamızı taşımamıza yardımcı olur, dolayısı ile yaşamımız daha kolay olur. Kültürel zenginliğimiz olan el işleri çantalar zarefeti ile göz kamaştırmaktadır. Dantel çanta modelleri, şıklığınıza şıklık katıcaktır. Örneğin dantel ile yapılan çantalar veya dantel süslemeli bayan el çantaları; genellikle iç kısmında bir astar kumaş olarak ikinci bir kumaş içerir.

Bu kumaşın üzerine dantel desenler dikiş yapılır. İsteğe göre; seçilen kumaş dantel modelle aynı renkte ya da değişik renk tonlarında olur. Genellikle yaz aylarında dantel işlemeli çantalar hanımlar için çok kullanılır. Sepet, hasır örgü çantalara yapılacak olan dantel işleme motifler süsleme olarak daha şık ve güzel olur. Farklı modellerde elişi dantel tığ işi çanta modelleri eklenmiştir.


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon