Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi


Ten Rengine Göre Giysi Seçimi


Bunun daha önce başınıza geldiğinden eminiz - sadece solgun ve modelde olduğundan tamamen farklı göründüğünü bulmak için heyecanla çevrimiçi bir elbise sipariş edersiniz. Bunun tekrar tekrar olmasını önlemek için, ten renginize göre size en uygun renkleri belirlemeniz için işte size bazı ipuçları. Bu yüzden, en sevdiğiniz mağazada savurganlık yapmadan önce aklınızda bulundurmanız gereken bazı kurallar. Moda tasarım

Daha açık ten tonları

Soluk bir ten rengine sahipseniz, daha koyu tonları tercih edin: Bunlar, kestane rengi, lacivert, zümrüt yeşili ve koyu mor gibi renkleri içerir. Kontrast, özelliklerinizi vurgulayacak ve yüzünüzü aydınlatacaktır.

Renk spektrumunun soluk tarafındaysanız, pastel renkler ve daha açık nötr tonlar kullanmak büyük bir hayırdır. Renkler cildinizle kusursuz bir şekilde karışacak ve cildinizin soluk görünmesini sağlayacaktır. Ne yazık ki, minimalist şifonyerler için siyah ve beyaz da harika değil. Bir miktar kontrast gerçekten iyi çalışsa da, siyah ve beyaz çok fazla kontrast sağlayarak normalden daha macun görünmenizi sağlar.

Orta cilt tonları
Daha sıcak zeytin ten rengine sahip olanlar için, zengin portakallar ve sarılar gibi sıcak tonları tercih etmek iyi bir fikirdir. Karıştırmaya ve daha soğuk renkler kullanmaya karar verirseniz, daha sıcak tonlu olanları deneyin ve gidin. Mavi ailedeki canlı bir turkuaz veya mor tonlardan derin bir macenta uzun bir yol kat edecek. Spektrumun diğer ucundaki renkleri, özellikle de donuk maviler veya morları atlamaya çalışın.

Daha koyu ten tonları

İster hardal rengi bir yazlık elbise ister peygamber çiçeği mavisi bir pantolon seçin, gardırobunuzun kişiliğiniz kadar çeşitli olabileceği gerçeğiyle rahatlayabilirsiniz. Sizden uzak durmanızı istediğimiz ana renk kahverengidir (ve dürüst olmak gerekirse, bu zor olmamalı), çünkü kim lapis lazuli sallarken kahverengi giymek ister ki?

İlgili Yayınlar

Newest
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon