Yazlık Örgü Bayan Bluz Modelleri

Yazlık Örgü Bayan Bluz Modelleri

Bayan örgüleri modellerinden yazlık bluz örnekleri yazılmıştır. El örgüleri; ince yün ipliklerle işlenen, çeşitli örgü desenlerinden oluşan, kısa kollu bayan bluz modelleridir. Açık renklerde; pembe, mavi, beyaz, birkaç renkten oluşan bluzlar çok güzel ve şık bluzlardır. Farklı renk veya farklı tipte çok fazla bluz türü vardır.

Klasik örgü bayan bluz modellerinden, çeşitli örneklerde bluzlar işlenir. Elişi Örgü işleri bluz modelleri oldukça çeşitlidir.

Tığ işi örgü ile yapılan modellerinin yanı sıra şiş örgüsü ile yapılan bluz modelleri de bulunmaktadır.

Tığ işi örgü ile yapılan bluzlar daha çok ince iplikler ile yazlık tarz da yapılırken, şiş ile yapılan bluzlar ise kalın iplikler ile yapılarak kışlık olarak tasarlanmaktadır.

Yazlık örgü bluz örnekleri arasında günlük kullanıma uygun örnekler yer aldığı gibi aynı zamanda özel davetler için kullanabileceğiniz örneklerde yer almaktadır. Günlük örgü bluz modelleri daha çok rengarenk ipler ile salaş modellerden oluşmaktadır. Özel davetler için yapıla örgü bluzlar ise daha çok klasik renk ve modeller tercih edilerek yapılmaktadır.

Her bayan, bluz giymeyi çok ister, herhangi bir kız arkadaşınız için bir hediye arıyorsanız, onlara bluz verebilirsiniz, eğer bluzlar örerseniz, onları ne kadar umursayacağınızı ve seveceğinizi anlarlar.
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon