Örgü Süveter Çeşitleri

Değişik Örgü Bayan Kazak - Süveter Modelleri

Bayan örgülerinden kazak modelleridir. El örgü çalışmalarından değişik modellerde kazaklar gösterilmiştir. Salaş, kabartma 3D desenli, V yaka, bisiklet yaka gibi yaka kesimleri ile yapılan kazaklar, süveterler kış modasının göz alıcı giysilerinden olur. Sizde örgü şiş ile işlenecek kazak örneklerini seçin kendinize, sevdiklerinize yapın.

geniş balıkçı yaka işlemeli salaş bayan örgü kazak modelidir.

Spor tarzda boğazlı enli lastikli el örgüsü bayan kazak modelidir.

Asimetrik desenleri parıltılı şeritler ile süsleme yapılan örgü bayan kazak modelidir.

Pirinç örgü, kablo örgü, patlamış mısır tekniği şeklinde işlenen şık bir kazak modelidir.


Bol kesim örgü kazak modeline sonradan eklenen simli ipler, saçak şeklinde giysiye bir tarz oluşturmuştur.


Omuz kısımlarına tığ işi çiçek motifleri işlenmiş eklenmiş olan pirinç örgü desenli bayan kazak modelidir.


Küçük saç örgülerin çevresi değişik kalınlıkta kablo örgülerden oluşan kazak örneğidir. Bel kısmında lastik olmamasından kaynaklı modern bir kesim olmuştur.


Kazak mor renklerde; farklı kablo büzgü desenlerde düşük omuz kesim işlemesi ile yapılmıştır.


Örgü bayan kazak modellerinden yarım balıkçı yaka, pembe renkte, haraşo, 3D desen, oklava desenin bir arada kullanılmasından oluşan örnektir. 2019 kış kazak modasında farklı desenlerin bir arada kullanılması ön plandadır.


El örgüsü kazağın ön kısımdan kablo örgü, bir kenarı pirinç örgü tekniği, diğer yanları ince şeritler halinde saç örgü desenleri ile işlenmiştir. Kol kıısmları bilek manşetinden başlamalı omuza kadar lastik örgü deseninde örülmüştür.


Enli lastik örgü deseninde işlenen bayan kazak sade modeline hareketlilik kazandırmak için tığ işi zıt renklerde örülen file desenli dikdörtgen omuz süsleme parçaları ile isanın aklına gelemyecek bir fikir yapılmıştır.


Düz örgü sdesen ile yapılan, kola kısımlarına volan şeklinde işlenen enli parça düz örgülerle farklı bir kazak olmuştur. Kazağın kol kısımları dirsekten bileğe kadar olan bölüm katlı olarak çalışılmıştır.


Sırt kısmında değişik ve zor kablo - burgu desen tekniği yapılan kazak modeli kollara örülen enli şaç örgü desenleri ile havalı bir örgü süveter olmuştur. İç içe geçmeli sırt kısımdaki desen görüntüsünü çevresine işlenen orta büyüklükt edeğişik saç örgü desenleri yapılmıştır.


Ahududu örgü desen kollarda işlenen bayan gri kazak modelidir. Sıfır yaka, beden parçaları düz örgü ile işlenir.


Kalın saç örgü desenlerden yapılan örgü bayan kazak modelidir. Kazağınön ve arka kısımlarına ve kollara işlenen sık saç örgü desenle değişik bir kazak görüntüsü yapılmıştır.


Bu yıl moda bol kesim, dökümlü kazaklardır. Yukarıdaki el örgülerinden bayan kazak modeli; düz örgü tekniğinde zıt renklerde yünlerden kalın çizgiler şeklinde örülmüştür. Bu da kazağı ince sık çizgili kazaklara nazaran modern bir görünüm kazandırmıştır.


Pembe renkte örgü bayan kazak örneğidir. Geometrik şekillerde işlenen desen ile güzel bir el örgüsüdür. Beden parçaları işlemesinde ilmekler fazla sayıda yapılmıştır. Kol kesim kısımları eksiltme ilmek yapılmadan düz şekilde örülmüştür. Böylelikle düşük kollu, salaş, dökümlü bir kazak modeli olmuştur.


Değişik salaş örgü V yaka bayan kazak modeli. Kalın numara örgü şişlerle yapılan lastik kısımları kollarda ve süveterin etek kısımlarında işlenmiştir. Yaka kesimi sadece ilmekler kesilip bırakılmıştır. Bu şekilde ortaya güzel ve değişik, bol kesim bir bayan kazak çıkmıştır.


Pop corn desenli balıkçı yaka bol işleme şekli ile örgü bayan kazak modeli Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon