Çizgili Örgü Bere Erkek Çocuk Modeli

örgü
Çizgili Örgü Bere Erkek Çocuk Modeli Yapımı

Çocuğunuz böyle sevimli bir örgü modeli giyerken etrafta vızıldamaya bayılacak. Bu böcek temalı bere inanılmaz derecede sevimli ve geniş çizgiler ve haddelenmiş bir kenara sahip. Anten ayrı ayrı örülür ve sonra dikilir. Desen, iki-beş yaşlarındaki çocuk için uyacak şekilde tasarlanmıştır, böylece çocuğun yaşına bağlı olarak gerekli ayarlamaları kolayca yapabilirsiniz. Eğer küçük çocuğunuz böceklere takıntılıysa ve tutkusunu bir şapkaya dahil etmenin sevimli bir yolunu bulmak istiyorsanız, o zaman kendinize bir iyilik yapın ve bu arıya ait örgü bere desenini deneyin. Çocuk örgüleri işlemeleridir. Hayvan desenli örgü çocuk bere modelidir. Çocuk örgüleri.

7 veya 4,5 mm, 9 veya 5,5 mm, Yuvarlak Örgü İğneleri

İplik Ağırlığı (4) Orta Ağırlık / Kamgarn Ağırlığı ve Aran (16-20 dikiş ila 4 inç)


Ölçer 2 inç = 12 sts.

Bitmiş Boyut Çocuk boyu 2-5 yaş

Erkek Çocuk Bere Yapımı

68 iplik üzerinde siyah iplik dökümü ile. Birleştirin ve satırın başlangıcını belirtmek için bir işaretleyici ekleyin. 5 sıra boyunca yuvarlak örme. Sarıya geçin ve 5 sıra daha örün. Şapka 6 1/2 (4-5 yaş için 7 inç) ölçülene kadar bu desende çalışın.

Sıra 1: 6 sts, 2 sıra boyunca birbirine ör.
Sıra 2: 5 sts, 2 sıra boyunca birbirine ör.
Sıra 3: 4 sts, 2 sıra boyunca birbirine ör.
Sıra 4: 3 sts, 2 sıra boyunca birbirine ör.
Sıra 5: 2 sts, 2 sıra boyunca birbirine ör.
Sıra 6: 1 sts, 2 sıra boyunca birbirine ör.
2 sts ör. 6 sts ile bırakılıncaya kadar birlikte. İpliği koparın ve kalan sts'yi çekin. Sıkmak için çekin. Uçlarda örgü.

Anteni yapmak için:

Tek noktalı iğneler ile 6 sts üzerine dökülür. Parça 3 1/2 inç ölçülene kadar Stockinette Dikiş'te çalışın. Yuvarlayın ve dikiş kapalı. Şapkanın üst kısmına dikiş yapın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon