80 tane Bebek Battaniye Modelleri

80 tane Bebek Battaniye Modelleri

El örgülerden bebekler için değişik, güzel çok çeşitli battaniye modelleri gösterilmiştir. Son model yeni desenlerle bebek battaniye modelleri arayanlar için derlenmiş olan Bebek Battaniye Örneklerini sizlere sunulmuştur. Örgüyü çok seven birisi olarak güzel el işleri görünce dayanamıyorum. Genellikle bir bebek doğmadan önce örgüler hazırlanır.Bebek örgüleri.

Mesela battaniyeler gibi. Örgü modelleri yapımları bebek battaniyelerinde çeşitli desenler bebeklere göre işlenmiştir.

Hayvan desenli battaniyeler çok gözdedir. Örmeye yeni başlayanlar kolay battaniye modellerini de bulabilirler. Kare motifler tek tek örülerek daha sonra bileştirilerek harika battaniyeler ortaya çıkıyor. Battaniyeyi gösteren sadece kendisi değil aynı zamanda battaniye kenarı da onun gösterişli olmasını sağlıyor. 


El örgüsü bebek battaniyeleri hazır üretilenlere ve satılanlara göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü. Hatta öyle ki nesilden nesile kullananlar bile var.

Örgü bebek battaniyelerinde de farklı modeller vardır. Yastıklı şekilde işlenen bebek battaniyeleri, uyku tulumu olan örneklerde mevcuttur.

Renkler çokta önemli olmasa da kız bebekler için daha çok pembe renk ve erkek bebekler için de mavi renk Erkek Bebek Battaniye Modelleri tercih ediliyor. Bebeklerimiz için yazın ince, kışın ise kalın battaniye seçimi yapmalıyız. Vücut ısısı ve sağlığı için bu çok önemli. Yazın kalın bir battaniye ile onları terletip hasta etmemeliyiz.


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon