Örgü Salyangoz Kabuğu Deseni

örgü
Örgü Salyangoz Kabuğu Desen Yapımı, Video

Erkek yelek yapımlarında kullanılacak olan uygun örgü desen yapımı yazılacaktır. Video yapım aşamaları ile basit şekilde işlenir. Örgü salyangoz kabuğu desen tekniği yapımında 10 numara örgü şiş kullanılır. Desen işleme açıklaması yazılmıştır.

Bu Tasarımda 20 tane iilmek var. 6- Tasarım 6-6 döngüdür. 6 * 3 = 18 + 2 = 20

Satır 1- Sağ Taraf: - İki gövdeyi ör, 4 gövdeyi de düz ör. Daha sonra 4 gövdeyi örün, 2 gövdeyi düz olarak tartın. Daha sonra 2 düz tartın ve 4 düz örgü. Evlat'ta ters çevrilmiş 2 blog var.

Sıra 2-Ters Taraf: - İki gövdeyi düz, 4 gövdeyi ters çevirin. Daha sonra 2 somunu düz olarak ters çevirerek 4 somunu örün. Daha sonra 2 somunu düz olarak ters çevirerek 4 somunu örün. Oğlu'nda doğrudan 2 enstantane olmalı

Satır 3 ve Satır 4'te Satır 1 ve 2'yi tekrarla yaparsınız.

Satır 5- Sağ Taraf: - Dokuma 2 düz ilmek. Daha sonra 4 gövdeyi örün, 2 gövdeyi düz olarak tartın. Daha sonra 4 gövdeyi örün, 2 gövdeyi düz olarak tartın. Daha sonra 4 gövdeyi örün, 2 gövdeyi düz olarak tartın.

Satır 6- Ters Taraf: - Dokuma 4 mayo ters çevrildi. Daha sonra 2 somunu düz bir şekilde ters çevirerek 4 somunu örün. Daha sonra iki gövdeyi doğruca 4 gövdeye örün, ardından 2 gövdeyi düzeltin ve 2 gövdeyi düzeltin.

7. ve 8. satırda 5 ve 6'yı tekrarla yaparsınız.

Satır 9- Sağ Taraf: - 4 gövdeyi düz, 2 gövdeyi ters çevirin. Daha sonra 4 gövdeyi düz ve 2 gövdeyi ters çevirin. Daha sonra 4 gövdeyi düz ve 2 gövdeyi ters çevirin. Oğlu'nda doğrudan 2 enstantane olmalı

Satır 10- Ters Taraf: - İki ters örgüyü örün. Daha sonra 2 somunu düz bir şekilde ters çevirerek 4 somunu örün. Daha sonra 2 somunu düz bir şekilde ters çevirerek 4 somunu örün. Daha sonra 2 somunu düz bir şekilde ters çevirerek 4 somunu örün. Daha sonra 2 somunu düz bir şekilde ters çevirerek 4 somunu örün. Satır 11 veya Satır 12’de Satır 9 veya 10’u tekrarla yaparsınız. 12 Satırlar Puri'den sonra tekrar Satla 1'den Satır 12'ye tekrarla yaparsınız.

Örgü Video


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon