Seramik Kek Standı Modeli

elişi
Evde Seramik Kek Standı Modeli Yapımı
Bu hızlı ve kolay öğretici ile temel saksı ve tabakları muhteşem tatlı standlarına dönüştürün. Kişiselleştirilmiş damgalı sözler ve modaya uygun  bir görünüm yapabilirsiniz. Elişi çalışmaları kategorisidir.

İhtiyac duyulan malzemeler

12 "fincan tabağı
cetvel
4 "tencere
Süper yapıştırıcı
pembe tebeşir boya
gri tebeşir boya
Beyaz boya
Su
boya fırçası
ressamın bandı
altın sıvı yaldız
Zımpara taşı
alfabe pullar
ıstampa
gıda güvenli mum
bez

Yapımı 
elişi 1

12 inçlik dairenin merkezini ölçerek ve işaretleyerek başlayın. Ardından, 4 inçlik tencereyi süper yapıştırıcı ile orta işarete takın. Gece boyunca kurumaya bırakın. 

Tencereyi pembe tebeşir boyasıyla boyayın ve kurumaya bırakın. Her şeyi ters çevirin ve tabağı gri tebeşir boyasıyla boyayın. Üçte iki beyaz boyayı ve üçte birini su ile karıştırın ve tabağı tekrar boyayın. Dış kenarı altın sıvı yaldızla kaplamak için tabağın kenarını ressam bandı ile örtün. Bandı tamamen kuruduktan sonra çıkarın. 

elişi 2

Gri boya ve pişmiş toprak gözükene kadar üst kısmı zımpara kağıdı ile hafifçe sıkın. Ardından, alfabe pulları ve mürekkep pedi ile sevimli bir söz ekleyin. Hem tabağın hem de kabın üzerine gıda güvenli balmumunu parlatmak için bir bez kullanın. Ardından balmumunu hemen temizleyerek yeni tatlı tepsiniz servis vermeye hazırdır.

elişi 3

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon