Şelale Örgüsü Yapımı

saç
Şelale Örgüsü Saç Modeli Yapımı

Şelale örgü (kaskad) sezonun yeni "eğilim örgü" olarak patladı. Saç modelleri yapımı; Şelale havalı ve karmaşık görünüyor, ancak stilini düşündüğünüzden daha kolay. Sizi nasıl yapacağınızı gösterdiğinde bu güzel saç örgü modelini deneyin

ADIM 1 + 2
Şelale örgüsü en iyi düz veya gevşek dalgalarda çalışır. Tüm düğümleri geniş bir diş tarağı ile fırçalayın. Saçınızı normal şekilde nasıl parçalara ayırın ve örgünüzün sağ tarafınızda başlayın. Üst kısmı tutun ve üç şeride bölün.
ADIM 3 + 4
İpliklerinizi sağ telden başlayarak düzenli olarak üç kez örün. Sol ipliğe (kafa derisinin ortasına en yakın kısım) geldiğinizde, bir Fransız örgüsü gibi daha fazla saç ekleyin ve bu ipliği ortaya katlayın.
saç1

ADIM 5
Zorlaştığı yer burası. Sol telinizi (şimdi ortada) Fransız ördükten sonra, sağ ipliği bırakın ve düşmesine izin verin. Orijinal ipliğinizin düştüğü yerin yanındaki küçük bir saç bölümünü daha alın - bu sizin yeni sağ telinizdir.

6.ADIM

Bu işlemi tekrarlayın - Fransızca sol ipliği örün, sağ ipliği bırakın ve yeni bir parçayı alın. Yavaş yavaş stili başınızın ortasına doğru kademelendirin.

7.ADIM

Örgüyü durdurmak için rahat bir noktaya ulaştıktan sonra, bobby pimleri ile saç derinize sabitleyin. Pimleri daha sonra bir saç aksesuarı ile kaplayacağınız için bu bölümde saçlarınızı mükemmel bir şekilde sabitlemenize gerek yoktur.

ADIM 8 + 9 + 10

Kaskadınızdan kalan geri kalan saçları balık kuyruğu örgüsüne ör. Bu denizkızı esintili stili nasıl oluşturacağınızdan emin değil misiniz? Bu yararlı balık kuyruğu örgü öğretici ile kolaydır . Örgüyü ince bir saç kravatıyla sabitleyin.

ADIM 11

Örgüdeki hataları gizlemek için sevimli bir yay veya çiçek ekleyin ve bu görünüme ekstra saç yetenekleri verin. Tokalarınızı kafa derinize sıkıca sabitleyin.

Yüzünüzün karşı tarafındaki ekstra saç telini alın ve kaskadınızla karışacak şekilde çiçek tokasına geri takın. Hafif bir saç spreyi ile kendinize güzel bir yaz saç stili yapın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon