Saç Kırıkları Nasıl Önlenir?

saç bakımı
Saç Kırıkları Nasıl Önlenir?

“Kırılma” düşüncesi tam anlamıyla saçların düşmanıdır. Bu yazıda saç kırılmalarını önlemek için birkaç saç bakım ipuçları yazılmıştır.

İpek saç bantları daha ipeksi tüyler anlamına gelir. En yüksek dereceli, uzun lifli dut ipekinden yapılan İyi Saç Günü Seti , sıradan saç bağlarıyla ilişkili çekme, dolaşma, kırışma ve kırılmaya neden olan sürtünmeyi azaltır. Geceleri, ipliklerinizin, savurma ve dönmenin saçlara zarar veren etkilerini ortadan kaldıran Slip ipek yastık kılıfının yatak karşıtı gücü ile korunduğundan emin olun .
Saç yağı
Saç yağı kırılmaya karşı birçok şekilde savaşır: kavrulmuş uçların kapatılması, kafa derisinin derinleştirilmesi, gece boyunca nemlendirici iplikler, liste devam eder. Oribe Gold Lust Besleyici Saç Yağı gibi her şeyi yapan bir yağa yatırım yaptığınızdan emin olun . “Sıvı altın” olarak bilinen, sadece birkaç damla saç tasarruflu formül koşulu, kabarmayı azaltır ve kırılmaya karşı güçlendirir.

Korunun
Kırılmayı yenmenin en iyi yolu: ateşte soğutun . Bu sizin için bir seçenek değilse, en azından bana iplikçiklerinizi her zaman koruyacağınıza söz verin. 450 dereceye kadar ısıya dayanabilen bir sprey kullandığınızdan emin olun. Bumble ve bumble. Glow Thermal Protection Mist , saçı konduran ve elastikiyeti artıran Bal Koruyucu Kompleksi ile saçı ısı aletlerine karşı korur, telleri güçlendirir ve kırılmasını önler.Güçlü saçlar
Sağlıklı saçlar duşta başlar. Stilden önce saçınıza ne yaptığınız, saç gücü, nemlendirme ve genel sağlık tonunu belirler. Kuru / hasarlı saça canlılığı geri kazandıran bir formülle saçlarınızı haftada bir kez derinlemesine düzelttiğinizden emin olun. Sisley-Paris Yenileyici Saç Bakım Maskesi , temel bitki bazlı ekstraktlar, proteinler, vitaminler ve minerallerde yoğunlaşan bir formülle kökten uca kırılmayı onarmaya yardımcı olur.

Fön makinesi, saç kırılmasının başlıca nedenlerinden biridir. İpliklerinizi her gün kızartmak yerine, gereksiz işlemlerden kaçınmak ve hasarlı saçları büyütmek için stilinizle yaratıcı olun . Burada iki seçenek: 1) Doğal saç dokunuzu kucaklamaya başlayın veya 2) Saçlarınızı haftada bir kez üfleyin ve ısısız saç stilleriyle koruyun. Her iki durumda da, yağ birikmesi olmadan iplik tellerinizle çalışan esnek bir şekillendirme ürününüz olduğundan emin olun. R + Co Motosiklet Esnek Jel esneklik ile kontrol elde etmenize yardımcı olacaktır, böylece kolayca dinlenebilirsiniz. Kesinlikle ısı ile rötuş yapmak zorunda kalırsanız, jel saçları termal hasardan koruyan bir ısı şekillendirme kompleksi içerir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon