Kuyruklu Eyeliner Nasıl Sürülür?

makyaj
Kuyruklu Eyeliner Nasıl Sürülür?

Göz makyajı yapımı konusuna kuyruklu maskara - eyeliner nasıl sürülür konusu yazılacaktır. Basit kuyruklu bir eyeliner görünümünde herkes üzerinde iyi görünen bir şey var. Ekstra astar hareketi 50'li yıllardan beri yapılmıştır ve hala herhangi bir gözü aramak için mükemmel bir cazibe  ekler. Yaratmak şaşırtıcı derecede kolaydır ve sıvılar, jeller ve kremlerden herhangi bir göz kalemi formülü kullanabilirsiniz. LA merkezli makyaj sanatçısı Jason Sanchez, açılı bir fırça ve jel formülü kullanmanızı önerir, çünkü “ürün kombinasyonu size çok fazla kontrol ve akışkanlık kazandırır.”
1- Fırçanızı eyeliner içine batırın ve hafifçe kirpik çizgisi boyunca ve gözünüzün üst dış köşesinden geçirin. Fırçanın gözünüzün yukarı eğrisini izlemesini istiyorsunuz. Daha dramatik kanatlı bir görünüm için, daha uzağa doğru çekin ve astarı biraz daha açın.

makyaj1

2-Ardından, kanatlı efekt oluşturmak istiyorsunuz. Fırçayı çizdiğiniz çizginin dış köşesine yerleştirin ve hafif vuruşlarla doldurarak gözünüzün merkezine doğru geri çalışın.

makyaj2

3-İç kirpik çizgisine yaklaştıkça daha ince bir çizgi boyayın. Astarın etkisinin gözün iç köşesinden dışa doğru ince ila kalın olmasını istersiniz.

makyaj34-Astarı gözünüzün iç köşesine bağlayın ve kirpik çizgisi boyunca eksik boşlukları doldurun.

makyaj4

5-Diğer gözünüzde 2 ila 5. adımları tekrarlayın ve voilà, kanatlı eyeliner'ınızı tamamla


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon