İnciler ile Kıyafet-Aksesuar Süsleme

moda
İnciler ile Giysi-Aksesuar Süsleme

Moda tasarım çalışmalarından farklı aksesuarlarla giysi kıyafet, aksesuar elişi süsleme yapımı yazılacaktır. Jean pantolon, ceket, kazak, deri ceket gibi pek çok kıyafeti veya ayakkabı, eldiven, gözlük, bere gibi pek çok aksesuarı son zamanlarda çok popüler olan inciler ile kolaylıkla süsleyebilirsiniz. 

Takı ve aksesuar trendlerini incelediğiniz zaman en çok karşınıza çıkacak detay incilerdir. İnce kolye, inci bileklik, inci broş derken liste uzayıp gider kuşkusuz… Bunlar inciler ile takı örnekleri olsa da en popüler kullanımları aslında kıyafet ve aksesuar üzerinde yer alanlar. Artık pek çoğunuzun iyi bildiği gibi kıyafetler üzerinde bu yıl yamalar, armalar, motifler, aplikeler kadar çok kullanılan diğer detaylar da boncuklar, pırıltılı taşlar, işlemeler.İşte bunların arasına incileri de ekleyin derim. Zira aslında klasik ve zamansız bir takı olan inciler tam anlamıyla altın çağını yaşıyor. İnci görünümlü boncukları sahip olduğunuz kıyafet ve aksesuarların üzerine işleyerek trende kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. İşte bu noktada size fikir vermesi açısında birbirinden farklı inciler ile kıyafet-aksesuar süsleme fikirleri yazılmıştır.
İnciler ile Kıyafet-Aksesuar Süsleme
1- İnciler ile Jean Pantolon Süsleme :

Bir jean pantolonu veya aşağıda da göreceğiniz gibi bir jean ceketi şıklaştıran ve daha öne çıkaran etkileyici bir detay oluyor inciler.

2- İnciler ile Jean Ceket Süsleme

moda 1

Sadece jean panton değil jean ceket modelleri de benzer yöntem ile kolaylıkla süslenebilir. Özellikle boncukları sık işlemeye başlayıp ilerledikçe birbirleri arasında mesafeyi açarak akıyormuş gibi bir görüntü oluşturabilirsiniz.

3- İnciler ile Kazak Süsleme

İnciler ile kıyafet-aksesuar süsleme örneklerini araştırırken en beğendiğim fikirlerden biri de bu kısa kollu kazağa yapılandı. Düz, oldukça sade bir kazağı çok şık, elegan bir kazak haline dönüştürerek pahalı bir kıyafet gibi görünmesini sağlamış inciler.

4- İnciler ile Deri Ceket Süsleme

Daha asi, rocker bir havası olmasından dolayı inci gibi zarif bir dekoratif objeyle bir araya getirmek pek düşünülen bir durum olsa da aşağıdaki örneklerin muhteşem birer fikir olduğunu düşünüyorum.

5- İnciler ile Ayakkabı-Bot Süsleme :

Miu Miu, Chanel ve Nicholas Kirkwood gibi pek çok ünlü markanın ayakkabı ve bot tasarımlarında incileri görmek mümkün. Yazının başında da belirttiğim gibi inciler ile süslenmemiş bir kıyafet-aksesuar-takı görmek mümkün değil neredeyse bu yıl. Bu ayakkabı botlara sahip olamasak da tıpkı deri ceketlerde olduğu gibi sahip olduklarımızı bu trende ayak uyduracak hale getirmek mümkün olabilir.

Aşağıda sizin için honestlywtf tarafından yapılmış bir uygulamanın örneğini paylaşıyorum. Malzemeleri bir takı-hobi malzemeleri satan yerlerde kolaylıkla bulabilirsiniz.

moda

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon