En İyi Tırnak Şekli Nasıl Yapılır?

tırnak
En İyi Tırnak Şekli Nasıl Yapılır? Manikür- Tırnak Bakımı
Manikürünüz için ideal tırnak şeklini biliyor musunuz ? Beş farklı tırnak şeklini ve bunların nasıl dosyalanacağını keşfedin.

Oval
Ovalin konik yan duvarları kadınlar için zarif bir şekil oluşturur. Oval şekiller hem geniş hem de dar tırnak yataklarını düzleştirir ve zarif bir uçla uzunluk ekler. Mükemmel oval şekli elde etmek için, yan duvarları düz olduklarından emin olmak için düz bir şekilde dosyalayın. Ardından, yan duvarları yuvarlak bir oval olarak şekillendirin, açıların her iki tarafta bile olduğundan emin olun.

Meydan
Yan duvarları ve keskin veya yuvarlak uçları ile bu şekil klasik Fransızcadır. Kare daha büyük bir tırnak yatağı için idealdir (daha küçük tırnak yataklarının daha kısa ve daha geniş görünmesini sağlar). Bu zamansız şekli oluşturmak için yan duvarları düz bir şekilde törpüleyin ve çivinin serbest kenarına dik olduklarından emin olun. Mükemmel kareye sahip olduğunuzda, zımpara tahtanızı eğin ve çiviyi eğin.

Kare Oval (Kare)
Ovalin zarafetini meydanın gücü ile birleştiren squoval, çoğu parmak için popüler bir tırnak şeklidir. İlk önce düz ve eşit yan duvarlara sahip bir kare ile başlayın. Serbest kenarınız yuvarlanana ve eğimli oluncaya kadar köşeleri dosyalayın. Unutmayın, hala güçlü yan destekler istiyorsunuz - çok dosya mutlu olmayın.yuvarlakGrubun en muhafazakar şekillerinden biri olan yuvarlak şekil, erkekler ve kısa tırnakları korumak isteyenler için idealdir. Bu şekil geniş tırnaklar için gurur duyuyor ve daha ince bir tırnak yatağı yanılsaması veriyor. Yan duvarları bir kare gibi düz bir şekilde dosyalayın, ardından serbest kenarı o mükemmel sallanan daireye yuvarlayın.

Badem / Noktası

Sivri tırnak , özellikle Doğu Avrupa ve Asya'da akrilik ve tırnak boyama nail art tasarımları için popüler bir stildir . Ve günlük görünüm için tercih edilmese de, bu aşırı şekil aslında parmakları inceleştirebilir ve uzatabilir. Yan duvarları eşit şekilde eğeleyin ve istediğiniz uca ulaşıncaya kadar konikleştirin.

Şeklinize Karar Verme

Hangi tırnak şeklinin sizin için doğru olduğuna nasıl karar verirsiniz? Tırnak yataklarınız genişse, bir şekil almayı deneyin. Darlarsa, genişletmek ve güçlendirmek için keskin bir kare şekli deneyin. Kısa tırnaklar tutarsanız, düşük bakım tarzı için en iyi seçenek yuvarlak bir şekil. Tırnak şekillendirme rehberliği için lunula'ya ( tırnak yatağınızdaki yarım ay şekli) de bakabilirsiniz . Daha kavisliyse, oval veya yuvarlak şekilleri deneyin. Düz ise, tırnaklarınızı kare veya kare şeklinde şekillendirmeniz daha iyi olur.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon