Küçük Evler için Basit Ayakkabılık Yapımı

kendin yap
Küçük Evler için Basit Askılı Ayakkabılık Modeli Yapımı

Ayakkabı düzenleyici şeklinde bir ayakkabılık modelleri örneklerinin yapımı yazılacaktır. Kendin yap, kolay, basit bir dekorasyon elişi çalışmaları modelidir.

Gerekli malzemeler:

Kalın keçe kumaş, yapışkan, makas, tornavida, çivi veya şarjlı vida takıcı, sprey boya, ahşap dikdörtgen parça.

Yapımı:

Dikdörtgen parça 7-8 cm lik parçalara kesin. Vida veya tutkal yapıştırıcı ile resimde gösterilen şekilde yapıştırılır. Bir gün boyunca yapıştırıcı kullanılmışsa kuruması için beklenir.
kendin yap 1

Anahtar deliği askılarının her birini ayakkabı düzenleyicinin arkasına vidalayın (karşı uçlar). Daha sonra ayakkabı organizatörünü asmayı planladığınız duvarda tutmanız gerekecek. Duvarda, anahtar deliği askılarının bulunduğu yeri işaretleyin. Ayakkabı düzenleyiciyi yerleştirin ve iki vidayı işaretlerinizi yaptığınız duvara vidalayın. Anahtar deliği askılarını her vidanın başına kaydırabilmeniz için duvar ile vidanın başı arasında yaklaşık bir santimetre boşluk bırakın.

kendin yap 2


4. Ayakkabı düzenleyicisine iki kat beyaz sprey boya sürün ve kurumaya bırakın. Ardından, birkaç keçe yapıştırıcı şeridini kesin ve ayakkabı düzenleyicinin içine uygulayın. Ardından, ayakkabılık modeline duvara asın ve kullanın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon