Eski Kemerden Bileklik Yapımı

takı
Eski Kemerden Bileklik Modeli Yapımı

Kullanılmayan eski eşya değerlendirme elişi çalışmaları konusudur. Eski kemerden bileklik modeli yapımı yazılacaktır. Takı tasarım elişi hobi uğraşlarında yaratıcılık ve kullanılacak malzemeler çok sayıdadır. Çeşitli aksesuar ile güzel ve şık takılar veya eviniz, kendiniz için eşyalar yaparsınız. Dantel fistolar, boncuklar, takı yapımında kullanılan deri ipler ile manşetli deri elişi bileklik modelleri hazırlanır. Bu tarz aksesuar, süs eşyaları Steampunk tarzında olabilir. Biraz kendine özgü modellerdedir.Elişi bileklik modeli yapımı için; kemeri bileğinizin etrafına sarın ve çıtçıt ekleyip makasla kesebilmeniz için kendinize ekstra bir uzunluk verin. Aşağıda, çıtçıt gösterilen bitmiş manşet bulunmaktadır. Çıtçıt aletinin ve çıtçıtların kullanımı kolaydır,  özellikle daha ince derilerde. Üst parçayı dümdüz, çıtçıt ile hizalayın ve ardından aracı çekiçlemek için kullanın. takı 1

Tüm talimatlar ürün etiketlerinde bulunmaktadır. Sonra aynı şeyi çıtçıtın diğer tarafı için yaparsın ve işin bitti! Bu manşetlerden birkaçını yaptım, çünkü kemer renkleri aşağı doğru ilerledikçe iplik renkleri farklıydı.

Ayrıca takı kordonu kullanabilirsiniz ve çıtçıtlarla uğraşmayın. Bu kemer daha kalındı ​​ve satın aldığım çıtçıtlar geçmeyecekti, bu yüzden bu alternatif yolu buldum. Önce büyük ısırık Crop-O-Dile ile delikler işaretledim ve deldim. Yaklaşık yarıya kadar, büyük bir uyuşturucu olduğumu fark ettim ve kemerin bir kısmını zaten delikleri olan kullanılmış olabilir. Sadece kabloları deliklerden geçirin ve sonunda bolca bırakın, böylece deliklerden geri gidip bir araya getirebilirsiniz. 
takı 3

Aynı kemerde, biraz dantel ve süslemenin eğlenceli olacağını düşündüm. Döşeme parçalarını yapıştırmak için yapışkan bir tutkal kullandım ve sonra her iki tarafa da grometler eklemek için kırpma-o-dile'imi kullandım. Bu, süslemenin tutulmasına yardımcı oldu ve ayrıca bazı kabloların kafı kapatmanın bir yolu olarak kullanması için bir yer verdi.

takı 4
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK

1 yorum:


EmoticonEmoticon