Çikolata Hediye Paketleri Yapımı

hediye paketleri
Çikolata Hediye Paketleri Modeli Yapımı

Aile, arkadaşlar ve komşular için mükemmel el yapımı hediyeler yapan kolay fikirlerden oluşan bir koleksiyon hazırladım. Şimdi hepsini kontrol edin ve beğendiğiniz çikolata hediye paketi elişi modelleri hazırlayın.

Çikolata her zaman mükemmel bir hediyedir ve bugün evinizde yapmak için bazı süper kolay ve benzersiz çikolata hediye fikirlerini yazıyorum. Hediye vermek istediğiniz birçok insan varsa, yine de ağır bir etiketi olmadan harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Elişi hediye modelleri çalışmasıdır.

1- Ananas Modeli Çikolata Hediye Paketi Yapımı: Tek yapmanız gereken Ananasınızı mendil veya ambalaj kağıdına sarmak, biraz sicim eklemektir. Yapım aşamaları resimlerde gösterilmiştir.hediye paketleri 1

2- Krep Kağıt Çikolatalı Gül Buketi El işi Yapımları: Bu Çikolatalı Gül Buketi, yeniden yaratması çok basit olan ve yapımında kağıt mendil kullanan başka bir harika fikirdir. Çikolataları önce folyoya sarmak ve daha sonra bir krepon kağıdı eklemek gerekir. Kağıt, gül gibi görünmesini sağlayan fırfır kenarına erişecek şekilde kesilmelidir.

hediye paketleri 2

3- Çikolatalı Kutu Kek Yapımı: Bu Çikolatalı Kutu Kek, çılgınca popüler bir fikir ve gerçek bir hediye kutusu gibi görünüyor. Ayrıca, düşündüğünüzden daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çeşitli şekillerde çikolatalar kutu modeli biçiminddizilir.

hediye paketleri 3
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon