Ahşap Bardak Altlığı Süslemeleri

kendin yap
Ahşap Bardak Altlık Modelleri Süsleme Yapımları

Boş vakitlerinizde eviniz için güzel ve pratik nesneler yaratabilecek elişi çalışmalarından bir konudur. Kendin yap, ahşap bardak altlıkları boya ile elişi süslemeler ile güzel ve dekoratif eşyaların nasıl hazırlanacağı yazılmıştır.

Gerekli malzemeler:

Ahşap levha veya bardak altlıkları

Akrilik, yağlı boyalar (isteğe bağlı)

Resim fırçası

Desen şemaları
Ahşap bardak altlığı yapımı ve süslemeleri, resimlerde gösterilen şekilde kolaylıkla elişi hobi çalışmalarından hazırlanır.

Boncuklarla Ahşap Bardak Altlığı Süsleme Yapımı

Silikon yapıştırıcı ile bri tarafı yassı renkli boncuklarla bardak altlıklarına yapıştırılır. Bu dekorasyon olarak sehpa, masa üstlerinde süsleme objesi şeklinde yerleştirilir.

kendin yap 1


 Tahta, laminant parke parçalarından yapılacak olan bardak altlıklarının akrilik veya yağlı boyalar ile canlı renklerde fırça ile boyama yapılarak elişi süsleme çalışmasıdır.

kendin yap 2

 Küçük kare tahta parçası, bant, yağlı boya ve fırça ile boyama yapılarak süsleme çalışmasıdır. Ahşap bardak altlıkları beyaz yağlı boya ile boyanır. Kurduktan sonra siyah renklerle desenler boyanır.

kendin yap 3

kendin yap 5

 Geometrik desenlerle ahşap bardak altlığı elişi süsleme yapımı


 Yapışkan bantlar ile tahta bardak altlıklarının kenarları kapatılır, farklı renklerde yağlı veya akrilik boyalarla boyanır.

kendin yap 6

 Tahta dondurma çubukları silikon yapıştırıcı ile yapıştırılır. Bardak altlıkları yapılır. Kenar kısımlarına kurdeleler, keçe çiçekler veya boyama çiçek desenleri ile süslenir.

kendin yap 7

kendin yap 8

 Değişik renklerde akrilik boyalar, bant ile tahta bardak altlıkları boyanır.

kendin yap 9

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon