Sandalye Boyama Yapımı

elişi
Sandalye Boyama Süsleme Modeli Yapımı

Sandalyeler pahalı olabilir. Özellikle bütün bir sandalye takımı. El işi odanıza, ofisinize, herhangi bir odaya yakışacak şekilde dekorasyon yapılır.

Kolaylıkla az bir masrafla, evinizdeki eski veya dekora uymayan eşyalarınızı yenileme yapabilirsiniz.

Örneğin; sandalyeler için eski görünümlerini kapatmak için boyama yapılarak süsleme çalışmasıdır.

Gerekli malzemeler:

Sprey yağlı boyalar.
Yapıştırma bant.

Metal veya tahta sandalyeler.

Boyama yapımında kullanmak için plastik, naylon örtü.

Sandalye boyama yapımı:elişi 1Tercihe göre; ombre renklerde sandalyelerinizi boyayabilirsiniz. Sandalye bacaklarınızın temiz ve kuru olduğundan emin olun. Boyamayacağınız sandalye bacaklarının bir kısmını kapatmak için ressamın bantını kullanın. Yerinizi korumak için sandalyeleri plastik bir yüzey kapağının üzerine yerleştirin ve aşırı püskürtmekten korumak için sandalyelerinizi örtmek isteyebilirsiniz.

Sandalye ayaklarınız parlak bir metal ise, pürüzlü bir zımpara kağıdı veya çelik yün ile hafifçe zımparalamanızı ve ardından renk eklemeden önce taban olarak bir sprey astar kullanmanız gerekir. Sandalyeleriçin, Colorshot Marshmallow'u temel renk olarak kullanılır ve bant noktalarına kadar püskürtün. Katlar arasında kurumaya bırakılarak en az iki kat püskürtün. Sonra bacakların en altından başlayıp bantlı işarete doğru uygulamamızla daha da hafifleyen Yaz Pedikürünü sıktık. Gerçek bir ombre görüntüsü için her bacağın üstünde biraz beyaz bırakılır.. İlk katın kurumasını bekleyin, ardından en altta daha opak bir kaplama oluşturarak başka bir kat daha ekleyin. Tamamen kurusun.

elişi 2

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon