Yaz Modası İpuçları

moda
Yaz Modası İpuçları

Yaz, giyinmek için zorlu bir mevsim olabilir. Ayrıca ceketler, katmanlar ve eşarplarla fazla oynayamayacağınız için her gün 'yeni' bir görünüm oluşturmak daha zordur. İşte bu sezonda giyinme için bazı süper ipuçları ve püf noktaları yazılmıştır.

  Moda tasarım ipuçlarını Trendlerde veya son kullanma tarihi geçmiş giysiler satın alma konusunda büyük olmadığım için, asla modası geçmeyecek 11 yazlık moda ipucunu sizinle paylaşmak istiyorum. Trendleri değil klasik stili düşünün. Bu stil ipuçları her yıl işe yarayacak.

1. Giysilerinizi gevşek tutun. Daha gevşek, daha iyi. Vücudunuza ne kadar az dokunursanız o kadar rahat hissedeceksiniz. İster inanın ister inanmayın, çiçekli bir maksi elbise sizi bir çift şorttan ve dar bir tanktan daha serin tutacaktır.moda1
2- Yalnızca daha açık renkler sizi daha serin tutamaz (siyah daha fazla ısı emer), aynı zamanda daha iyi bir yaz havası sağlar. Siyah, kömür, menekşe veya koyu mavi gibi koyu renkler giyebilirsin, ama yaz ile eşanlamlı olan havadar hafif bir havası yok.

moda 2

3- Giysilerinizin vücudunuza yapışmasını istemiyorsanız, ince kumaşlardan kaçının. Hafif malzemeler sıcak havalar için harikadır, ancak bazı yapılara (nakış veya dikiş gibi) sahip olmaları gerekir, bu yüzden terlemeye başladığınız anda size yapışmazlar.

moda 3

4- Açık dokuma örgülerle katman. Her görkemli ve serinletici esintiyi hissedeceksiniz.

moda 4

5- Her iki yılda bir omzu açık kıyafetler popüler hale geliyor. Bütün mağazalarda stok var ve herkes onları giyiyor. Ancak omuz üstleri ve elbise her yaz şık. Bunları modaya uygun veya tek kullanımlık olarak düşünmeyin, çünkü onlar gerçekten her yıl giyebileceğiniz bir moda elyafıdır.

moda 5

6- Kıyafetlerinizi daha güzel göstermek için aksesuarlar, ayakkabılar, renkler, desen ve grafikler kullanın. Aksesuar ve renklerle ve desenlerle oynamak, yaz kıyafetinizi daha ilginç hale getirmek için idealdir. Renk engelleme ile oynayın, bir çantayla ilgi ekleyin ve renkli göze çarpan ayakkabılar alın.

7- Doğal kumaşlarda kıyafet seçin. Örneğin pamuk, polyester veya ipek kumaştan daha nefes alabilir. Aynı zamanda, ter emilmesinde daha iyidir ve daha hızlı kurur, bu da kıyafetleriniz sentetik kumaştan yapılmışsa, uzun süre terlemeyeceğiniz anlamına gelir.


8-  Takı süslemelerden kaçının - özellikle boncuk veya metal gibi ağır olanlar.Giysilerinizi ağırlıklandırma eğilimindedirler, böylece cildinize daha yakın olurlar, vücut ısısını hapsederler. Kıyafetinize aynı ilgiyi katacak desenli bir elbise giymeyi deneyin.

9- Geniş kenarlı bir şapka takın veya çantanızda hafif ve dokuma bir eşarp bulundurun. Eşarpı omuzlarınızın üzerine sürün veya çok fazla güneşlendiğinizi hissettiğinizde başınızı çekin.

moda 8

10 - Cildinizi güneşten korumak için örtün - ve serin tutun. Doğrudan güneş ışığı sadece cildinize zarar vermekle kalmaz, vücut ısınızı da yükseltir.

11- Takılarınız çok olmasın. Küpeler gayet iyi çünkü cildinize pek dokunmuyorlar, ancak kolyeler, bilezikler ve yüzükler sıcaklık arttıkça değerlerinden daha fazla sorun yaşarlar. Hafif zincirler cildinize yapışır, ağır kolyeler gömleğinizi göğsünüze doğru tutar, metaller ısınır ve bilezikler vücudunuz üzerinde büyük bir soğutma noktası olan bileklerinizi örter.

moda 9
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon