Yaz Makyajı için Püf Noktalar

makyaj
Yaz Makyajı için Püf Noktalar Nelerdir?

Güneşin zararlı ışınları, yakıcı sıcaklar nasıl tatlı ve güzel görünebilirsiniz?

  Güzellik için yaz makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktalar nelerdir? Adım adım yazılacaktır.

Yaz mevsiminde yüz makyajı sulandırılabilir ve yüzünüze yayılabilir, bu nedenle makyaj planlamasını kullanın. Mümkünse, bir toz formülü olsun: Her türlü yağın emilmesine yardımcı olur. Aynı şekilde kapatıcı kullanılır.Yaz Makyajı için Püf Noktalar Nelerdir?
Gerektiğinde cilt rengini nemlendirmenin ve homojenize etmenin en kolay yolu renkli bir losyon kullanmaktır. Güneş koruyucu içeren bir losyon aramak daha da iyidir. Renkli bir losyon berrak olduğu için, onu cildinizle tam olarak eşleştirmeniz gerekmez, ancak temel için bunu yapmanız gerekir. Yüzünü biraz daha sıcak yapabilirsin. Bu renk losyonunu normal bir nemlendirici gibi kullanın.

Daha az miktarda su kullanın: Isı kanın yanaklarınıza gitmesini sağlar, böylece cildinize çok fazla renk eklemeniz gerekmez. Yalnızca çok az miktarda boya istiyorsanız, püskürtmeyen ve lekelenmeyen bir sıvı veya jel kullanın.

makyaj 1

Yaz sıcaklarında Mat makyaj yapmak: Makyaj mat, parlak veya krem ​​iyi bir düzenleme sürer ve mineral yağlar veya kullanılmayan vazelin, Çin ve formül yana bırakın. Buna ek olarak, aynı zamanda daha şişman mat makyaj emer çünkü yağlı cilde sahip insanlar için bir nimet olduğunu. Bu tonik, cilt ve yağ ölü hücreleri yok eder tutmak. cilt çizilmesini önlemek için,% 0.5 salisilik asit veya doğal olarak elde edilen salisilik asit içeren toner için bir noktadır.

Yaz Makyajı için Püf noktalardan Göz Makyaj Yapımı: Göz farı Çin veya oyunun sıcağında yiyebilir, bunu atlayabilir ve bunun yerine sürme gözü kullanmak isteyebilirsiniz. Gölgesiz iyi hissetmiyorsanız, gözü çizmeden önce astar kullanın. Astar gözün ömrünü uzatır ve kaymayı önler.

Göz Makyajı için Sıcaklarda Maskara Nasıl Kullanılır? Göz makyaj yapımı için maskara yayılmasını önlemek için su geçirmez veya su geçirmez bir formül kullanın, çünkü her türlü nem, nem, yırtılma ve hatta ter, maskaraların gözlerden alınmasına neden olur.

makyaj 2

Maskara kirpiklerinize kıllı bir bez uygulayın ve maskara kurumaya başlamadan önce hızlıca birkaç maskara uygulayın. Maskara, önceki kat kuruduktan sonra maskara kirpiklere ve pullu bölgelere maskeleyebilir.

Dudaklar için yaz makyaj püf noktası: Keith Lee Barber, dudaklarda ruj veya dudak kalemi, kağıt kurutma uygulandıktan sonra hafifçe dokunun önerdi. kağıt peçetelerin blot farklı olarak, dudaklar kalır yağ ve ruj, yalnızca renk emmek üzere tasarlanır.

Bronzlaşma zamanı: Yaz aylarında doğal cilt parıltısı için hiçbir şey iyi bir bronzluktan daha iyidir. Bronzlaşma tozu kullanmak krem ​​veya sıvı türünden daha kolaydır. Cildinizden iki dereceden daha koyu olmayan bir bronzlaştırıcı seçin.

Renk losyonunu uyguladıktan sonra birkaç dakika bekleyin, sonra bronzlaşın. Cildiniz hala ıslaksa, ten renginiz parçalanır veya lekelenir. Fırçayı toza döndürün ve fazla tozu çıkarmak için elinizin arkasına tutun. Karşılıklı hareketleri kullanın, tabandaki fırçayı fırçalayın, türlerden birine gidin ve sonra çizginize gidin.Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon