Yapraklardan Masa Süsleme Yapımı

elişi
Yapraklardan Masa Süsleme Modeli Yapımı

Elişi dekorasyon süsleme çalışmalarından yaprak ve dallardan oluşan buket ile yemek masası dizayn yapımı yazılacaktır.

Çarpıcı bir yemek masa süslemesi oluşturmak için bu çekenk buketi masanın ortasına koyun veya yaşam alanınıza rustik bir çekicilik eklemek için bir askıya asıp elişi kapı süslemeleri dekoru oluşturun.

Eklenen bir renk güzelliği için, orta parçayı dekorunuzun geri kalan kısmına bağlamak için birkaç taze çiçek yaprakları toparlayın.

Gerekli Malzemeler: Tel, yapma veya canlı ince ağaç yaprakları, dalları ile birlikta olmalı. Daha çok okaliptüs tarzı bitkiler olur.Yapımı: Tüm yeşilliklerinizi içeren demetler oluşturun ve sapları bağlamak için çiçek tel kullanın. Paketlerin büyüklüğü, bitmiş garlandın ne kadar geniş olmasını istediğinize bağlı olmalıdır. Geniş bir akşam yemeği masasına oturacak bir çelenk için daha kalın paketler yapmak isteyeceksiniz. Buketi ince bir altlık üzerine oturtmaya çalışıyorsanız, daha uzun ve daha ince demetler yapın. Uzunluğu ve kalınlığı test etmek için tüm demetleri bitirmeden önce yüzünüze bir demet yerleştirin.
elişi1

Kendin yap elişi çalışmalardan yapraklardan buket için iki demet birlikte bağlayın. İkinci paket, demetin telini ve saplarını örten, ilk demetin yaklaşık yarısına kadar oturmalıdır. Her iki gövdeyi de sararak demetleri ekleyeceksiniz, bu yüzden üst grubun, gövdelerinin iyi bir kısmını eklemek için alt kısımda yeterince yüksek oturması gerekir. demet grubunu oluşturmak için kalan 2-3 teli birlikte tel veya bant kullanarak bağlayın. Bu, garlandın sonu olacak. Paket grubunu, sapları zaten oluşturduğunuz paket çizgisi olarak ters yöne bakacak şekilde, garlandın sonuna yerleştirin. Sapları, yaprakların mümkün olduğu kadar kesintisiz görünebilmesi için demetleri yapraklarının altına yerleştirin. Sapları tel veya bantla bağlayın.

elişi 2
İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon