Siyah Beyaz Göz Farı ile Makyaj Yapımı

makyaj
Siyah Beyaz Göz Farı ile Makyaj Nasıl Yapılır?

Özellikle gece makyaj modelleri çok tercih edilen far renkleri ile ağır makyajlarda sürülür, yapılır. Hassas göz bölgenizi bir göz kremi ile nemlendirerek başlayın. Ardından, pigmentasyon ve koyu halkaları gizlemek için göz altındaki bölgeye bir krem ​​veya sıvı kapatıcı uygulayın.

Ürünün kırışmasını önlemek için gevşek bir tozla ayarlayın. Bu adım için Kryolan kapatıcı ve Lakme Face Stylist Compact Powder kullanılır, marka tercihi size kalmıştır.
Güzellik  için makyaj yapımı çeşitlerinden kremsi bir siyah göz kalemi seçin ve onu gözünüzün iç ve dış köşelerine uygulayın. Bu adımın daha sonra lekeleneceğimiz için düzenli olması gerekmez. Burada Maybelline Drama Gel Liner'i siyah kullanıldı. Ürünün kolay harmanlanmasına yardımcı olacağı için bu adımda kremalı bir formül kullanmak en iyisidir.

Gözlerin hareketli kapak alanının ortasına pırıltılı beyaz bir göz farı uygulayın. Göz farı patlaması ve canlı görünmesini istiyorsanız, göz farı uygulamasından önce kremsi beyaz bir taban uygulayabilirsiniz. Ardından, gözlerin iç ve dış köşelerine bir mat koyu siyah göz farı uygulayın. Bu adımı doğru yapmak için Kryolan mat siyah göz farı kullanın.
makyaj 1

Ardından, kabarık bir karıştırma göz farı fırçası alın ve göz makyajının kenarlarını yumuşatın. Aynı ışıltılı beyaz göz farı, iç yırtma kanalı bölgesine ve alt kirpik çizgisinin üçte birine uygulanır.

makyaj 2
Ardından, aynı mat siyah göz farı alt kirpik çizgisinin geri kalanına uygulanır. Denge sağlayarak, bu adım göz makyajının eksiksiz görünmesini sağlar. Daha sonra, mat veya pırıltılı bir formülde gözlerinizin kaş kemiğine yumuşak beyaz bir göz farı uygulayın. Mükemmel bir görünüm elde etmek için Elf 144 göz farı paletinden saten kaplamada beyaz bir göz farı kullanıldı.
makyaj 3

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon