Polimer Kil Çiçek Süslemeleri

kendin yap
Polimer Kil Elişi Çiçek Süsleme Modelleri

Elişi çiçek modellerini kolaylıkla ve kalıcı olarak yapılmasında kullanılan malzemelerde önemlidir. Polimer kil elişi çalışmaları yapımında kullanılan kıvamı uygun, her şekle giren, çeşitli objeler yapmanızı sağlayan bir materyaldir.

Son zamanlarda sadece fiziksel ve kimyasal özelliklerinde değil aynı zamanda farklı renk paletlerinde de çok çeşitli topraklar var.

Polimer kil, kendi elleriyle, akraba ve arkadaşlara yönelik olarak üretilmiş, aksesuar


kullanımına ve özel bir çalışma yüzeyine ihtiyaç duyuyor.

Takı tasarım için hızlı ve güzel bir şekilde belirli bir takılar hazırlamanıza veya süs takmak için bir temel oluşturmanıza olanak sağlayan polimer kil çalışmalarından yapılır.


kendin yap 1

Kendin yap polimer kil ile yapılacak olan elişi çiçek modelleri da yapılır. Bunun dışında, ürünlerin imalat işlemi, dekorasyon amacının fırında istenen sıcaklıkta taranacağı çok sayıda kil tepsisini gerektirecektir. Bu amaçlar için, sadece ayrı bir fırın tepsisine sahip olmak daha iyidir, çünkü bundan önce pişirmenin kullanılması, bu ekipman setini başlatacak kadar yapmak imkansız hale gelir. Mülkiyetin arttırılması sürecinde, iyi bilinen her biri, ne yaptığına bağlı olarak kendi kitini yaratır.

Sonunda, elinizle, ev dekorasyonunuzu orijinal şekilde süsleyebileceğiniz polimer kilden elişi çalışmalar yapabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon