Plastik Bardaklardan Oyuncak Bebek Yapımı

kendin yap
Plastik Bardaklardan Oyuncak Bebek Modeli Yapımı

Eşya değerlendirme yapılacak olan oyuncak bebek yapımı yazılacaktır. Pikniklerde kullanılan plastik bardakları atmayın çocuklar için elişi çalışmaları yapılır. Bu proje, unuttuğunuz ekstraları kullanmak için harika bir çalışmadır. Çeşitli şekilli kapları tahta boncuklar ve elbise mandallarıyla ve tabii ki en sevdiğiniz akrilik boya tonlarıyla boyayın. Oyuncak bebekler; çocukların yapacakları basit kendin yap oyuncaklardır.

Gerekli Malzemeler:
kendin yap 1

Boya fırçaları
Plastik parti bardakları
Yuvarlak ahşap boncuklar
Ahşap mandal
Sıcak tutkal tabancası
Boru temizleyiciler
Akrilik boyalar.

Oyuncak Bebek Yapımı:
kendin yap 2

Plastik parti bardaklarınızı çalışma yüzeyinize yerleştirerek başlayın. Önceki bir partiden kalanlarınız varsa, bunları kullanmak için harika bir yol. Çoğu dolarlık mağaza, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç şekle sahip olacaktır: margarita bardağı daha balerin şeklindedir, şarap bardağı daha cüppe gibi görünürken, şampanya kupası bir çeşit bel atışı yapar. Bu tekne için, sadece gözlüklerin üst kısımlarına ihtiyacınız var, bu yüzden ayrılabilir alt kısımları başka bir tekne için ayırın veya geri dönüştürün. Her bir camın içine bir kat boya uygulayın, gerekirse güzel bir düz bir kat elde etmek için ikinci bir kat yapın. Gece boyunca ideal olarak tamamen kurumaya bırakın.
Dansçıların bacaklarına eklemek için, tahta bir elbise çenesinin üstüne bir damla sıcak tutkal uygulayın ve tutkal kuruyuncaya ve sağlamlaşıncaya kadar yerinde tutup boyalı camın içine bastırın. Takıldıktan sonra, dans ayakkabılarına benzemek için çamaşır mandallarının diplerini eşleşen boyayla boyayın.
kendin yap 3

gövdesi üzerine ahşap bir boncuk yapıştırın, istenirse üstüne daha küçük bir tahta boncuk yapıştırın. Basit bir yüz uygulamak için ince bir boya fırçası ve siyah boya kullanın. Başka bir fırça ve saça boyamak istediğiniz rengi kullanın. Kurumaya bırakın. 

Boyalı kaba uygun renkte bir boru temizleyicisi seçin ve yaklaşık 7 length uzunlukta kesin. Ortasından katlayın ve ardından dirseği fincanın arkasına doğru tutkallayın. Boru temizleyicileri, havadaki kolların görünümünü vererek hafifçe kıvrılacak şekilde biçimlendirin. Okul öncesi çalışmaları konusudur. 

kendin yap 4

Kategori İçerikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder