Peçeteden Bahar Dalı Çiçeği Yapımı

elişi
Peçeteden Bahar Dalı Çiçeği Modeli Yapımı

Elişi çalışmaları konusundan evler için güzel, pratik bir dekorasyon süsleme yapımı yazılacaktır. Kapıt peçetelerden bahar aylarında badem ağaçlarının çiçek açmalarını aynısı hazırlanır.

Bir geniş eliş vazo modelleri çeşitlerinden ayarlanır. Kuru dallar veya hobi çiçek malzemeleri satan mağazalardan temin edilir.

Kuru dallar, saten yapay yapraklar, makas, pembe renk kağıt peçete kağıtları, silikon yapıştırıcı veya normal kağıt yapıştırıcı gereklidir.

Kendin yap, elişi çiçek modelleri çalışmalarından kağıt peçeteler kare şekillerde kesilir. Çok miktarda hazırlanır. Çünkü birkaç dal buket şeklinde demet yapılacaktır. Dal başına 5 tane bahar çiçeği hazırlanacaktır.

Peçete kağıtlar üçe dörde katlanır. Tekrar ikiye katlanır. Orta kısımlarından ikiye katlanır, yapraklarla bağlama yapıştırma yapılır. Elişi çiçeği oluşturmak için katlamalar açılır. Dallara fiyonk veya yapıştırıcı ile bağlanır.
elişi 1


Elişi çiçek modelleri süslemesinde tomurcukların yapımı için kağıt katlanır. Yapraklarla yapıştırılır. Küçük tomurcuklarda bahar dallarına ilave edilir. Bu şekilde resimlerde gösterilen şekillerde dallar yapılır. Elişi dekorasyon çalışması tamamlanır. İsteğe göre bahar dalı çiçekleri ile kapı süslemeleri de yapılır.

elişi 2

elişi 3

elişi 4

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon