Pasta Şeklinde Mücevher Kutusu Yapımı

kendin yap
Pasta Şeklinde Mücevher Kutu Modeli Yapımı

Değişik karton kutulardan mücevher, hediye kutu modelleri yapılır. Bunlara bir örnekte elişi mücevher kutu modeli yapımıdır. Pasta şeklinde kolye, bilezik, küpe, yüzük takılarını koymak için hazırlanacak olan mücevher kutu yapımı yazılacaktır. Hobi çalışması takı kutu yapımı için ilk olarak yuvarlak şekilde karton kutu gereklidir. Makas, değişik renklerde elişi kağıtları, yapıştırıcı, süsleme aparatlarıdır.

Akrilik boya
Boya fırçası
Beyaz silikon yapıştırıcı
Plastik boru torbası
Dekorasyon önerileri
Doğum günü mumları, bozulmaz pasta süsleme dekorları
Kendin yap mücevher kutu modeli elişi hobi çalışması:Öncelikle, bir boya fırçası ve akrilik boya kullanarak kağıt mache kutularınızın kapağını ve dışını boyayın. Arada kuruma süresine izin veren 2 - 3 kat uygulayın (zamanında kısalırsanız, kurutma işlemini hızlandırmak için bir saç kurutma makinesi kullanın). Boyayı seçerken, kağıdı bozacağından su bazlı veya yıkanabilir bir boya kullanmayın.
kendin yap

Tek kullanımlık bir boru torbasına bir boru ucu (sonradan atmanız gerekecek). Bir kek üzerine tereyağlı boru ekleyeceğiniz gibi yerleştirin.

kendin yap 2

Sonra, çantanın yarısını kalafatla doldurun. Kalabalıkların üst kısımdan sızmasını önlemek için torbayı çevirin. Kutunun üst kenarı boyunca küçük bir miktar buzlanma kremi eklemek için hızlı hareketleri kullanın. Bir not daha: Bir ya da iki ayağa karışırsanız, endişelenmeyin - dağınık kısmı silmek için bir kağıt havlu kullanın. Hızlı bir şekilde çalıştığınız sürece kalafat temiz bir şekilde çıkacaktır.

“Donma” tasarımınızdan memnun kalana kadar kalıbı eklemeye devam edin. Aşağıda gösterilen bu kek için, sadece bir dış boru borulu buzlanma halkasıyla basit tuttum.

Kutuya son bir dokunuş olarak, merkeze birkaç damla donma ekledim ve her birine bir mum yerleştirdim. Kalafat kalın olduğu ve oldukça çabuk kuruduğu için, mumlar yerinde kalmakta herhangi bir sıkıntı yaşamamalıdır.
İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon