Örgü Dekorasyon Modelleri

Örgü
Örgü Dekorasyon Modelleri

Elişi dekorasyon çok popüler bir etkinliktir: Hem ev hanımları hem de iş kadınları arasında. Herkes mekanı farklı şekillerde düzenler. Ancak, el yapımı şeyler, içinde hiç şüphe yok, her odada atmosferde rahat olacaktır.

Odanın herhangi bir tarzında el yapımı bir stil canlılık katar.

Hayal gücünüzü gösterin, hazırlanan fikirleri kullanın. Her durumda, böyle güzel bir dekorasyon evinizde habersiz olmayacak.

Elişleri örgü işleri modelleri ile yastıklar, sandalye, koltuk, kanape kılıf örtüleri, bardak


 tutacakları, tığ işi örgü süslemeler çok moda olmuştur.Örgü 1

El işlerinde yetenekli ve yaratıcı olanlar için sonsuz motif ve desende çeşitli örgü modelleri vardır. Yüksek düzeyde beceri gerektiren karmaşık versiyonlar var. Bu işte profesyonel değilseniz, o zaman fazla deneyim gerektirmeyen yüzeyleri dekore etmek için basit tığ işi örgü işlemeleri seçin. Bu etkinliğe çocuklar gibi aile üyelerini de dahil edebilirsiniz. Herhangi bir yaratıcılık onlar için çok faydalı olacaktır. Bunun dışında birlikte iyi vakit geçirmek için fazladan bir zaman. Birçok kadın örgü, tığ veya örgü düşkündür. Bu tür bir örgü şiş işlemeleri şüphesiz evi daha konforlu hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Örgü 2

Salon Örgü Dekorasyonları:Örgülerde çiçek desenleri çok uygundur. Her zaman güzeldir ve yılın herhangi bir zamanında talep görmektedir. Salon  mobilyalarınızın tarzına uyan yaprakları, tomurcukları, çiçekleri herhangi bir odağı kolayca dekore edebilirsiniz. Dekore uygun örgü yastık modelleri işlenir.

Örgü 3

Örgü 4

Giriş Odası Dekorasyon Tığ işi Örgü Fikirleri: Evin giriş odasını dekore etmek için Bu oda genellikle temiz olarak kabul edilir İşlevsel, dekorasyona asgari önem verilen yer. Aslında, bu yanlış. Evin ziyaretçileri, her şeyden önce, iyi olsun. Güzel bir şekilde dekorasyon edilmiş giriş odaları, konuksever misafirperverliğine ve iyi zevklerine hitap edecektir. Bir kartvizit dairesinin rolünü oynayacak. Tüm gelen konuklar için kendiniz hakkında iyi bir izlenim bırakmak istiyorsanız, o zaman koridorda ev için keyifli ve yararlı şeyler girin. Meydanda kalmışsanız, ellerinizle, onu dekore etmek için çok küçük bir koridor da hazırlayabilirsiniz. Kapıya örme halı koyabilir, orijinal sandalyeyi ekleyebilirsiniz.

Örgü 5

Örgü kutusuna koymak, ayakkabı için en kolay seçenek veya sandıktır. İçinde fazla yer kalmayacak, bunun dışında, işe yarayacaktır. Bu iç dekorasyonda misafirlerinizi kesinlikle şaşırtacaksınız. Böyle bir şey yapmak kolaydır. Eski tahta, metal veya plastik kapları alın ve bağlayın. Spoke dokulu desenli yüzeyler oluşturabilir. Kroket almak kolaydır. İkinci seçenek yalnızca kutuyu veya kutuyu güzel bir şekilde düzenlerseniz, örneğin boya veya görünür parçalar oluşturmak için dekupaj tekniklerini kullanırsanız uygundur. Böyle küçük bir sandık sadece işlevsel bir şey değil, aynı zamanda konukları ve gururunu takdir edecek bir konu haline gelecektir.

Örgü 6

Oturma odası örgü dekorasyon modelleri: Bu oda genellikle evin merkezidir. Evde en çok dikkat gösterilen yerdir. Oda için örgü önemsemeler, onsuz yapamayan bir şeydir. Konfor ve sıcaklık atmosferi yaratmada yardımcı olacaktır. Oturma odası şık ve zarif olmalıdır. Çok fazla renkli ve renkli şey asmamalısınız, renk aralığını veya öğe sayısını sınırlamak daha iyidir.
Orijinal örgü saat veya panel gibi eşyalar olabilir.

Örgü 7

Örgü 8Görünümleri doğal olarak oturma odasının tasarımına uyması için gereklidir. Duvarda bir ayna varsa, çerçevesi dantel örgülerle de süslenebilir. İşlemeli pencerede veya hatta sehpa üzerinde, çiçekli bir dokuma tencere etkileyici görünecek ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Örgü 9

Modaya uygun örgü dekorasyon fikirleri: Bir çiçek ve saksı süslemesine yerleştirilmiş ev için küçük diğer şeylerle dekor edilebilir. İç dekorasyon için çok popüler ve modern bir aksesuardır. Bu, bir damardaki küçük dairesel bir ağaçtır. Şeritler, kahve çekirdekleri ve çok daha fazlasıdır. Çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Elinizdeki örgü teknikleriyle evin bütün küçük şeyleri yapabilirsiniz. Birçok kroket incisini bağlayın ve onları bir top veya yerde hazır bir forma koyun.

Örgü 10

Kesinlikle eşsiz ve zarif, lambalar ve zemin abajurları için dokuma lambalar. Kareli motfiler böylece ışınlar yatak odasının duvarlarında süslü gölgeler yapmak için çizim boyunca delinebiliyordu. İplik rengini dikkatlice seçin, çünkü ışık yandığında oda kendi gölgelerini alır.Örgü 11

örgü 12

örgü 13

Örgü 14

Örgü 15
İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon