Limon ve Güzellik Sırları

güzellik
Limonun Güzellik için Yararları

Limonata ve ekşi yiyecekleri seviyoruz, ancak muhtemelen bilmediğiniz şey, cildinizin ve saçınızın da kireçle dolu olması, sindirim sisteminizin ilgilendiğinden daha fazla. Limonların cildimize ve güzelliğimize şaşırtıcı yararları vardır.

Limonun Güzellik için Yararları - Limon ve Güzellik

Güzellik için Limon Cildi Nemlendirir - Parlatır: Birkaç damla hindistancevizi birkaç damla limon ile karıştırın. Hindistan cevizi suyu cilt nemlendirici ve kireçleri temiz ve parlak hale getirir.Dirsek ve Dizleri Beyazlatmada Limon Kullanımı:Dirseğin derisi veya dizleriniz karanlıksa, ortasında bir kireç kesmek ve cildinizin karanlık bölgelerine uygulamak kolaydır, bir mucize gibidir.

Ciltteki Siyah Noktalar için limonun yararları: Limonu anti bakteriyel olduğundan, akne tedavisi ve siyah nokta. Basitçe bir limon kesip yüzüne suyunu sıkın.

Güzellik için cilt temizleyici mendil: Bir damla limon ve çay ağacı yağının bir toner veya bir cilt temizleyici olarak yaklaşık 170 gram arıtılmış suya karıştırılmasını tavsiye edilir.

Diş beyazlatmak için doğal temizleyici limonun yararları: Kabartma tozu ve limonu karıştırın ve temiz, temiz bir kulakla temiz dişlerinizle temizleyin. Sonra dişlerinizi diş fırçanızla durulayın. Bu dişçi ofisine gitmek için çok daha ucuz bir yoldur.

Güzellik için Limon parlaklığı: Parlak ve aydınlatıcı özelliklere sahip olan C vitamini ve sitrik asit bakımından zengindir. Sitrik asit cildi aydınlatır. Süreç gerçekleşecek, ancak etkili olacaktır.
İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon