Kırmızı Çoklu Kolye Yapımı

takı
Kırmızı Çoklu Kolye Modeli Yapımı

Elişi Kolye modelleri çalışmalarından kırmızı çoklu sıralı deriden kolye yapımı yazılacaktır. Şık ve güzel bir takı tasarım hazırlamasıdır. Akşam gezmelerinde, özel günlerde, nişan, düğün gibi sarı metalik aparatı ile bir kolye yapımını sizlere yazacağım.

Bu eğitim, ince kırmızı deri kordonlar ve ardından altın deri bağcıklar kullanarak etkileyici ama çok hafif bir etnik kolye yaratmanıza izin verecek. Geometrik altın rengi ara parçanın eklenmesi, kendin yap kolye modeline şık bir taraf kazandırır.

Adım 1 Deriden iplik makarasına 48 cm uzunluğunda kesin, bunları 5'lik paketler halinde gruplandırın. Maskeleme bandı kullanın. Tüm iplik makarasını kullanın.

Adım 2 Bir paketin uçlarını ellerinizde tutun, ipliklerin ortasını uyluğunuzla (pantolonlarla) temas ettirin, ardından dişleri pürüzsüzleştirmek ve kıvrılmalarını önlemek için sağdan sola ve tersi yönde hareketler yapın .


takı 1


Adım 3 Tel demetlerinin tüm uçlarını yeni bir yapıştırıcı ile birleştirin. Bir tarafla başlayın, tüm telleri bir yay içine yerleştirin ve ardından ikinci tarafı sabitleyin.

Adım 4 Kabloyu makaradan çıkarın ve uzunluğu 2 parçaya bölün. Dantelin bir yarısını alın, 2'ye katlayın, kırmızı iplikler altında oluşan ilmeği yerleştirin ve ardından dikin diğer ucuyla, ilmiki sabitlemek için ilmeğe geri dönmeniz gerekir. Dantelin kalan uzunluklarında bir tarafta 20 cm olduğundan emin olmalısınız. Kırmızı iplikler üzerine bastıracağınız bir halka oluşturmak için bu uzunluğu 2 parçaya katlayın ve bu halkayı düz tutmak için dantelin diğer kısmını kullanın.

Adım 5 Güçlü bir tutkal koymadan önce ilmeğe ulaşıncaya kadar tamamen altın dantel ile örtün. Dantelin ucunu tutkalın kurutulmasının başlangıcında bir kelepçe ile tutun. Altın rengi dantel bandın uzunluğu 6,5 cm'dir.

takı 2

Adım 6 İkinci dantel ile devam etmeden önce altın ara katmanı deri ipliklerinden geçirmelisiniz.
İkinci tülü bir tagua tohumunun deliğine sok. Bir düğüm bağlayın ve bir tarafta 4 ila 5 cm dantel uzunluğu bırakın.

Adım 7 tüm dantel kırmızı ipliklerin üzerine sarın ve tutkal koymak için ihmal etmeyin. Ayrıca düzeneği forseps ile en az 1 saat tutun. Sonundan hemen sonra görünmez bir iplikle bir dikiş yaparak bana iyi yapışmış gibi görünseler bile, her zaman dantelin uçlarını sabitlerim, isteğe bağlıdır, ancak satışa adanmış tüm kreasyonlar için tercih edilir ve daha güvenilirdir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon