Göz Altı Morlukları için Bitkisel Yağlar

bakım
Göz Altı Morlukları için Bitkisel Yağların Yararları Nelerdir?

Koyu halkalar kendinizi garip hissettirir. Sizi sıkıcı ve yorgun gösteriyorlar. Karanlık ve donuk cilt, cilt dermisinde daha az kan akışının bir göstergesidir. Çoğu zamandan beri, esansiyel yağ masajının kan dolaşımını iyileştirmede ve cildi beslemede tam sonuç verdiğini kanıtlamıştır. Cildiniz içerden sağlıklı olduğunda, doğal olarak göz cildinin altında parlak, yumuşak ve parlak bir hal alırsınız. Burada, koyu renkli halkalarınızla savaşmanıza yardımcı olacak mükemmel esansiyel yağlardan yazılmıştır. Bakım için bitkisel doğal ürünleri kullanmak her zaman için iyi sonuçlar oluşturur. Kimyasal maddelerden yapılan güzellik ve cilt bakım ürünleri sağlık açısından sakıncalıdır.Koyu halkalar için uçucu yağlar
Papatya yağı: Stres gözlerinizi kabarık ve karanlık yapabilir. Papatya yağı, kabarık gözleri yatıştırır ve koyu tenleri onararak etkili bir anti-enflamatuardır. Bu yağın kullanılması cildinizin canlandırıcı ve sağlıklı olmasını sağlar.

Nasıl kullanılır: İki damla papatya yağı alın ve koyu halka bölgenize masaj yapmak için parmaklarınızı kullanın. Gece boyunca bırak ve sabaha kadar durulayın.
Avantajları artırmak için cadı elalarını papatya yağı ile karıştırabilirsiniz.

Hindistancevizi yağı: Koyu halkalar sadece koyu tenli değil, aynı zamanda donuk kırışık sarkık tenlidir. Hindistan cevizi yağı mükemmel bir E vitamini, laktik asit ve cildi yoğun bir şekilde onarabilen, gözenekleri sıkılaştıran, iltihaplanmayı azaltan, cildi nemlendiren ve böylece koyu renkli halkaları azaltan bir besin maddesidir.

Nasıl kullanılır: Salatalık dilimlerini, bir karıştırıcıya patates ekleyip, yumuşak bir macunla karıştırın. Bu macunu 20 dakika maske olarak kullanın ve durulayın. Cildinizi kurulayın.
Şimdi parmaklarınızla gözleriniz etrafındaki hindistancevizi yağı nazikçe masaj yapın.
Yağın gece boyunca kalmasını sağlayın ve taze bir cilt elde etmek için sabahları durulayın.

Badem yağı: Bu aromatik yağ, kırışıklıkları ve ince çizgileri temizleyerek narin cildi rahatlatır. Badem yağı masajı, göz torbası iltihabını azaltır, cildi nemlendirir ve göz derisinde koyulaşmaya neden olmak için kan damarlarında dahili olarak çalışır.

Nasıl kullanılır: Yüzünüzü hassas bir yüz yıkayıcı ile temizleyin ve bir yüz havlusu kullanarak kurulayın.
1 çay kaşığı ekleyin. çiğ baldan 6 damla badem yağı alın ve iyice karıştırın.
Hafif baskı ile yatmadan önce 5 dakika boyunca göz çevrenizdeki koyu renkli cilde masaj yapın.
Gece boyunca cildi besler.
Yumuşak bir cilt elde etmek için sabahları yıkayın.Hintyağı: Hassas ve hassas ciltler için en iyi yağ hint yağıdır. Bu yağın düzenli olarak uygulanması, göz torbalarınızdaki su birikmesini önleyebilir, dokulardaki kan dolaşımını hafifletebilir ve koyu halkalardan sağlıklı bir şekilde kurtulabilir.

Kullanımı: Bir kasede eşit miktarda hint yağı, hindistancevizi yağı ve taze krema karıştırın.
Bu yağ karışımına hafif basınçla gözlerinizin altındaki cilde masaj yapmak için yüzük parmağınızı kullanın. Geceleri uygulayın ve sabahları yıkayın ve pozitif sonucu görün.

Lavanta yağı: Lavanta yağı, cildin tazeliğini ve rahatlamasını sağlamak için bilinir. Lavantadaki hidrosoller cilt gözeneklerini temizler, toksinleri elimine eder ve çiçek kokusu gözlerinizin altındaki cildi yatıştırır. Yağın gevşetici etkisi, şişliği destekler ve cildi koyu ten renginde normalleştirir.

Nasıl kullanılır: 

Yüzünüzü ılık su ile temizleyin
Yüzünüzü yumuşak kuru havluyla silin
Pamuklu bir bıçakla lavanta yağı bir bardak alın ve göz torbalarınıza uygulayın
Gece boyunca bırakın ve sabahları soğuk suyla yıkayın.

En iyi sonuçlar için, en az günde bir kez 30 gün boyunca yukarıdaki çarelerden herhangi birini izleyin.
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon