Geometrik Şekilli Kolye Yapımı

takı
Geometrik Şekilli Kolye Yapımı Resimli Açıklamalı

Mağazalarda yüksek fiatlara satılan bir imitasyon marka mücevher kolyenin nasıl yapılır yazılacaktır. Sarı yaldız kumaş veya folyo kağıtlardan takı tasarım çalışmasıdır.

Eddie Borgo markasının mücevher tasarım stillerinden esinlenerek yapılan bir kolye el işi çalışmasıdır.

Gerekli Malzemeler:

Altın rengi metal sac / Rulo [15 x 15 cm]
Altın rengi zincir [23 cm parça (2), 19 cm parça (1), 15 cm (1) ve 12 cm parça (1)]
Şablon A, B, C ve D bölümlerine ayrılmıştır.
4 Küçük metal halkalar ve bir toka
Makas.
Takı, pense

El işi Kolye Modelleri yapımı:
takı 1

Adım 1 : Oluşturduğum şablonun bir çıktısını alın ve bu şekillerden 6'sını x-acto bıçağı veya makası kullanarak 15 x 15 cm altın sacdan kesin. Sayfanın sol üst köşesinden başlayın, böylece bir satırda 3 ve ikinci satırda 3'ü kesebilirsiniz.

Adım 2 : Kesik şekillerden biri yanlış taraf yukarı bakacak şekilde, 23 cm zincirinin bir ucunu A & B bölümleri arasındaki kesik üzerindeki orta noktalı çizgiye yerleştirin.

Adım 3 : A parçasını B'nin üzerine orta noktalı çizgi boyunca katlayın, böylece zincir iki üçgenle sarılır.

takı 2

Adım 4 : Yandaki noktalı çizgileri kılavuz olarak kullanarak, zinciri örten üçgenlerin kenarları mühürlenecek şekilde C ve D bölümünü üste katlayın. Bu her üçgenin arka yüzüdür. Bu katlanmış kanatlar, C & D, üçgenin ön tarafında görünmez.

Adım 5 : Aynı 23 cm zincirinde iki üçgen daha ekleyin. İkinci 23 cm zincirinde 1-5 arasındaki adımları tekrarlayın. İlk 23 cm zincirinin sol ucuna üçgenler yerleştirmeye başladıysanız, ikinci zincirde - sağ uçtan başlayın. Her 23 cm zincirinde 3 üçgen bırakmalısınız.

Adım 6 : Pense kullanarak, iki 23 cm zincirinin her bir ucuna 4 atlama halkası ekleyin.

Adım 7 : Adım 5 için resimde gördüğünüz gibi, her 23 cm zincirinin üçgenlere daha yakın bir ucu vardır. Kalan 3 zinciri bu iki uçtaki atlama halkalarına eklemek için pense kullanın. En uzun 19 cm'lik parça ile başlayın ve ardından 15 cm ve 12 cm'lik parçalara geçin.

Adım 8 : İşlemi bitirmek için, tokayı 23 cm zincirinin diğer ucunda kalan iki atlama halkasından birine ekleyin. Geometrik şekilli el işi kolye modeli yapımı tamamlanır.