Fiyonk Bluz Süsleme Yapımı

moda
Fiyonk Bluz - Tişört Süsleme Modeli Yapımı

Giysi süsleme elişi çalışmalarından tişört - bluz projesi yazılacaktır. Fiyonklarla süslemek için kollarını yapmak için tek ihtiyacınız olan bir tişört, bir makas, makinede yıkanabilir bir yapıştırıcı gereklidir. Moda tasarım elişi süslemelerinden kolay bir giysi süsleme yapımıdır.

Talimatlar:

1. Omuzun üstünden aşağı ve kolun önündeki ve arkasındaki koltuk altlarına doğru 5cm lik bir yarık kesin, böylece dikişin dışını kesdiğinizden emin olun. (Bu, toplam yarık uzunluğunuzun 7,5 cm olacağı anlamına gelir.) Bunu yaptıktan sonra, omuz dikişinin resimdeki gibi gömleğin dışına asılma olasılığı vardır. Bundan kaçınmak için, göğsünden görünmeyen bölgedeki hoş olmayan dikişi kesdim. Seninki takılmazsa, kesmeye gerek yok. Bu işlemi diğer manşonda da tekrarlayın.2. Gömlek dikişinin altındaki gömleğin en alt kısmını dikkatlice kesin. Bu kumaş şeridini 3. adım için saklayın. Yayın merkezini yapmak için onu kullanacaksınız.


moda 1

3. Adım 2'deki kumaş şeridi ikiye katlanacaktır. Açın ve iki adet 2,5 inçlik şeridi kesin.

4. Manşetlerden birinin ortasını sıkıştırmak için parmaklarınızı kullanın.

5. Adım 3'ten itibaren şeritlerden birini, bastırdığınız kovanın etrafına sarın. Yıldızın resimde olduğu şeridin ucuna bir tutkal damlası koyun.

6. Şeridin diğer ucunu tutkal üzerine katlayın, böylece şerit manşon etrafında dairesel bir bant haline gelir. Tutkalın sağlam olduğundan emin olmak için parmaklarınızın arasına sıkıca bastırın. Diğer manşondaki 3 ile 6 arasındaki adımları tekrarlayın. Yeni tasarımınızı denemeden önce tutkalın kurumasını bekleyin.

moda 2İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon