Eski Fincanlarını Değerlendirme


Eski Fincanlarını Değerlendirme Elişi Çalışmaları

Kullanılmayan evinizdeki eski eşyalardan farklı geri dönüşüm projeleri yapabilirsiniz. Dekorasyon elişi çalışmalarında çok çeşitli süslemeleri eşya değerlendirme yaparsınız. Kendin yap fincan güzelleştirme örnekleri yazılmıştır.

1- Çay fincanından mumluk modeli yapımı: Bir çay fincanı neye dönüştürülebileceğine odaklanmak yerine , işte mum yapmayı seven insanlar için mükemmel bir fikir. Adım adım, çay fincanınızı bir çay ışığına dönüştürmek için elişi mum yapılır. Resimlerde yapım aşamaları gösterilmiştir.
2- Eski fincanlara minyatür yeşillik ekimi: Yeşillik temelli bir dekor elişi süslemeleri arasındadır.,Ancak güzel çay bardaklarınızı en sevdiğiniz dekor detaylarıyla ilgili bir şeye dönüştürmeye hala düşünüyormusunuz? Her biri kendi küçük bahçelerine benzeyen bu sevimli çakıl dolgulu çay fincanı etli ekiciler için kullanılır.


3- Çay fincanı bahçeleri” nden bahsetmişken, bu sözleri okudunuz ve neredeyse anında fikirlerin daha da ileri götürülmesini ve böylece rengarenk çiçeklerle bardak dökülmelerini yapabilirsiniz.


4- Eğer herhangi bir seviyedeki bir dikiş tutkunuysanız, böyle bir fincanı dikiş iğneleri için iğnelik olarak kullanılabilir. İçine konulacak keçe kumaşlarla yapılan çiçek süslemeleri yeterlidir.


5- Fincandan Sevimli Peri Bahçesi yapımı:Porselen desenli bir fincana yapay çimler, otlar, çiçekler, oyuncak ev gibi aparatlar konulur.


6- Eşya değerlendirme fincanlardan duvar saati yapımı: Bie saat yapmak için silikon tabanca ile fincanlar tabaklar ile birlikte takım olarak yapıştırılır. Böyle değişik bir dekorasyon eşyası yapılır.


7- Fincanlardan Bal kabağı süsleme yapımı: Bir fincan takımı olması gerekir. Resimde gösterilen şekilde iç içe dizilen fincanlara kurdele süslemeler eklenir. Değişik bir ev için süsleme hazırlanır.


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon