Eski Abajur Yenileme

elişi
Yün İpliklerle Eski Abajur Yenileme Yapımı

Kendin yap projelerinden eski abajurları yenileme yapımı yazılacaktır. Abajurun şapka kısmındaki işleme eski ise, bunu çıkartarak yenileme ve süslemesidir. Abajur her zaman için yakılmasa da elişi dekorasyon eşya yerleşiminde süsleme olarak salonlarda kullanılır. Aydınlatma ve süs eşyası olarak dekorasyon parçalarındandır. Bu yayında yün ipliklerle nasıl bir abajur yenileme yapılır, yazılacaktır. İplikler kendinden renkli olması görüntü açısından uygun olur. Doğal renklerde yün ve bazı ipeksi ponponlarla kolayca orijinal ve güzel bir lamba oluşturun. Elişi abajur modelleri konusundan yazılmıştır.
Adım 1 Abajurunuzun üst dairesinde sıkı bir düğüm yaparak bir tarafta üç veya dört santimetre yün bırakarak başlayın. Yün ipliğinin ucunu yuvarlakla kaplayın. Öndeki karkanın tabanının metal halkasının altına topu geçirerek ipi kesmeden çalışın, geri dönmeden önce teli çubuk üzerinde iki kez çevirin. Bu süreyi üst çubuğun arkasına aşağıya iki kat daha fazla harcayarak devam edin. Bir zamanlar önünden ve arkasından geçen başka bir ipliğin yanından geçen bir yün ipliğiniz olmalıdır. Her zaman bu modeli takip et.

elişi 1

Adım 2 İlk renginizle bitirin, yünü başlangıçta olduğu gibi en üstte bir düğüm ile sabitleyin, ardından bir sonraki renkle kaplanacak yapıya karşı 3 cm yün bırakın. İplikteki uzunlukları kesebilir, böylece tüm topu karkastan geçirmeniz gerekmez, farklı iplik uzunlukları alarak renk genişliklerini değiştirebilirsiniz.

elişi 3

Adım 3 Gölgeyi tamamen kapatın ve lambanın içindeki diğerlerinin altından geçen son teli gizleyerek tamamlayın.

elişi 4

Adım 4 Üç fildişi ipek imitasyon ponpon ekleyerek lambanızı özelleştirin. Ponponları, ilmeklerine düğüm yaparak onların arasına asın. Yapının üstündeki düzeneği başka bir düğümle sabitleyin.

İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon