El Yapımı Takı Modelleri

takı
El Yapımı Takı Tasarımları

Bayan ve genç kızlar, imajını yaratmak ister, parlak ve unutulmaz. Burada, önemli konu finansal maliyetler de dahil olmak üzere büyük çaba gerektirir. Moda trendlerini aktif olarak desteklemenin bir yolu, gardırobun takı tasarım ev çanta aksesuarları ile tamamlanmasıdır.

Bunun maliyeti çok fazla olacağından el yapımı şık takı tasarımları, mücevherler yapabilirsiniz. El işi ürünler sadece kişinin benzersizliğini vurgulamakla kalmayacak, aynı zamanda ne isterse yapması ve gerçek bir moda tasarımcısı statüsünü sürdürmesi için eşsiz bir fırsat oalcaktır.

Artık mücevherler çok yönlü malzemelerden yapılabilir. Asıl mesele elişi çalışmaları için uygun olanı belirlemektir. Kil, boncuklar el işi


aksesuarların yapıldığı temel malzemelerdir.takı 1

Boncuklardan yapılan küpeler, takılar için favori elişi süslemeleri. Örneğin bir akşam yürüyüşü veya resmi bir etkinlik gibi çeşitli davetler için kendi benzersiz mücevherinizi, takılarınızı, kolye, bileklik, yüzük, küpe yapabilirsiniz.

takı 2

Elişi küpe modelleri yapımı; öğrenmesi çok kolaydır. Özellikle azim ve sabır gösteriliyorsa boncuklardan yapılır. Yakında, her bir iğne iğnesi, farklı takı modellerini örebileceğimiz yöntemler tasarlayabilecektir. Kendinize hediye olarak küpeler yapabilirsiniz. Boncuklu küpeler yapmak için, özellikle bu çalışmada yeterli deneyim yoksa,sitemde takı tasarım konularıından bilgi bulabilirsiniz - tecrübesi olmayan bir zanaatkar bile buradaki çalışmayı öğrenebilir. Bu çizelgeye zaten karar vermişseniz, çalışmanız gereken malzemelere ve kaç taneye ihtiyacınız olduğuna dikkat edin.

takı 3

Boncuklardan yapılmış küpeler ve diyagramları geniş bir yelpazede sunulmaktadır, ancak önce en basit olanı seçin. Deney pratik olacak, böylece her zaman birçok dekorasyon sunarak, "üretimi genişletmeyi" artırabilir ve en sevdiğiniz etkinliği iyi bir gelir kaynağı haline getirebilirsiniz. Öncelikle bir tel, kanca ve elbette bir boncuk gerekir. Bu minimum set ile egzersizinize başlayabilirsiniz. Boncuklardan yapılan küpeler, örneğin kumaş, hayvan şekilleri veya bitkiler gibi farklı tiplerde olabilir.

takı 4

Kolye, bileklikler, dokuma elsanatları, zincir ve boncuklardan yapılan elişi bileklik modelleri de çok popülerdir.

takı 5


takı 6takı 7

takı 8

takı 9

takı 10

takı 11

takı 12

takı 13

takı 14
İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon