El Yapımı Örgü Bayan Çantalar

örgü
El Yapımı Örgü Bayan Çanta Modelleri

Moda tasarım, işleme örgü çanta modelleri çeşitli örnekler ve kalıplarda gmsterilmiştir.

Şık bir el çantası yapmak ve basit ve ilginç bir model aramak ister misiniz? 28 kadın moda tığ işi örgü çanta resimlerini görmek için resimler eklenmiştir.

 Bu torbaların çoğu basit desenlere sahiptir ve kısa bir tabanla dokunmaktadır. Bu çantalar güzelce elişi süslemeler yapılmıştır.

Çantanın üzerine istediğiniz motifler zincir çekimleri eklenmiştir. Çiçekler, yapraklar, bulutlar, güneş,


kelebek aplike işlemelerle çok güzel olmuştur.

örgü 1

Son zamanlarda moda tasarımlarında elişi örgü işleri işleme çantalara ilgi arttı. Çantaları nasıl öreceğini bilen bayanlar için, yeteneklerini ve yaratıcı becerilerini gerçekleştirmeleri için iyi bir fırsat olacaktır. Böyle bir ikincil oluşturmak uzun sürmez, küçük bir ürün sadece 30 dakikada örülür. Burda elişi çantanın boyutu, rengi, ölçüsü, örgü desende önemlidir. Küçük bir el çantası, sırt çantası olarak torba şeklinde örgü çantalar, şık bir gezme el çantası her şartlarda kullanmak için örülür. Şimdi yaz örgü çantayı ellerinde örme yapmak modaya uygun Örgü modelleri, çok yumuşak ve sıradışıdır. Desenler kendi başlarına seçilebilir: İplik kalıntılarından iplikler kullanılarak, yuvarlak motiflerden örgülerle örülmüş el yapımı çantalardır.

örgü 2

Örgü yazlık elişi çantalar tüm kıyafetlere uyar. Onlarla ne giymen gerektiğinde zorluk yaşamazsın.. Kendinizi örmeyi öğrenirseniz, sayıları artacaktır. Herhangi bir öğe için özel aksesuarlarla süslemeler yapabilirsiniz

örgü 3

örgü 4
örgü 5

örgü 6

örgü 7

örgü 8

örgü 9

örgü 10

örgü 11

örgü 12

örgü 13

örgü 14

örgü 16


örgü 17

örgü 18

örgü 19

örgü 20

örgü 21

örgü 22

örgü 23

örgü 24
örgü 25
İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon