Doğal Kaş Kalınlaştırma

bakım
Doğal Kaş Kalınlaştırma Tarifleri

Güzelllik ednilince yüzün güzel ve dikkat çekici bölümlerinden bir taneside kaşlardır. Biçimli, gür, belli kalınlıktaki kaşlar ideal, tercih edilir. Bayanlar, genç kızlar ince kaşlara sahip olanlar için kaşlarını kalınlaştırmak için doğal yöntemler yazılacaktır.

Evde kolaylıkla yapılacak bitkisel yağlardan yapılacak olan bakım kısa sürede kaşlarınızın kalınlaşır. Güzelik ve cilt bakımlarından kaş kalınlaştırma doğal yöntemleri yazılmıştır.Makyaj yapımında kaşlarda önemlidir.1- Badem Yağı: Sağlıklı saç ve kaş gürleştirmek için badem yağını kaşlarda sürün. A, B, E vitaminleri içerir. Kaşlara sürülür, parmak uçları ile masaj yapılır. Sonrasında ılık su ile yıkanır.

2- Hindistan Cevizi ile Kaşları Kalınlaştırmak: Özel olarak güzellik bakım ürünlerinde kullanılan bu yağ, kaşlarınızı kalınlaştırmak ve güzelleştirmek için en iyi yağlardan bir tanesidir. Her gün bir pamukla kaşlara hindistan cevizi sürülür. On dakika beklenir. Kaşlardan çıkartılır.

3- Zeytinyağı ile doğal olarak kaşları kalınlaştırmak: A ve E vitaminleri içeren zeytinyağı kaşlara ve saçlara kalınlaşması için sürülür.

4- Aloe vera kaş kalınlaştırmak için: Kaşlarda nemlendirici sağlar. Yatmadan önce kaşlara sürülür. Geceleri aloehora'nın doğal jelini veya solüsyonunu uygulayın ve sabahları yıkayın.

bakım 1Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon