Cilt Bakımı ve Aloe Vera

bakım
Cilt Bakımı ve Aloe Vera Kulllanımı Nasıl Olur? Yararları Nelerdir?

Güzellik ve cilt bakım konusunda; her kadın, herkesin önünde çekici, kusursuz ve yakışıklı bir yüze sahip olmak ister. Bu arzuyu yerine getirmek için kadınlar, piyasada mevcut olan kozmetik ürünlerini de kullanmaktadırlar ve bu da mevcut kimyasal maddelerden dolayı cilde zararlı olabileceklerini göstermektedir. Bu durumda, aloe vera size zarar verecektir, bu da size güzel bir cilt bakım sağlayacaktır. Bugün size cildinize göre aloe verayı nasıl kullanabileceğinizi yazılacaktır.



Aloe vera cildi nemlendirmede özellikle kuru ciltler için çok iyidir. Sadece aloe vera jelini zeytinyağı, bal ve badem yağı ile karıştırın. Yüzüne koyun ve yarım saat sonra yıkayın. Yüzünüzü uzun süre nemlendirir ve yaştan önce düşen kırışıklıkları giderir.

Yağlı ciltler için aloe vera bakımı
için biraz aloe vera jeli ve domates suyunu lor ile karıştırın ve macunu yüzünüzde hafifletin. Bu yüzün yüzünü kaldıracak ve sivilce izleri de silinecek. Bu macunu yüzünde 20 dakika beklettikten sonra yüzünü yıkayın.

Hassas ciltlerde aloe veranın yararları, sivilce oldukça hızlı bir şekilde yüzüne çıkar ve yaşları çok hızlı bir şekilde algılamaya başlar. Cildiniz çok hassassa, aloe vera ve papaya ezmesi hazırlayın, size çok yardımcı olacaktır. Cildi nemlendirir ve ciltten korur. Bunun dışında, parıltı anında yüzüne gelir.




Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon