Çiçekli Avize Modeli Yapımı

avize
Çiçekli Avize Modeli Yapımı Resimli Anlatımlı

Elişi dekorasyon yapımlarından çiçekli avize modeli yazılacaktır. Tel ve yapay veya canlı çiçekler (çiçekler solduğunda değiştirilmelidir) ile hazırlanan kendin yap çalışmasıdır. Bu taze çiçek avize sadece muhteşem değil ayrıca yaratıcıda evlerinizde bahçe görüntüsü veriyor. İhtiyacınız olan tek şey çiçek ve kendin yapmak için birkaç zanaat malzemeleridir.

Elişi avize modelleri çalışmasında; istediğiniz çiçeklerle kişiselleştirebilirsiniz. Montajı hızlı ve kolaydır. Tatlı ve sofistike bir merkez parçası için çiçeklerin, taze yeşilliklerin ve metalik popların bir karışımını seçin. Örneğin yeni evliler için yapraklar ve beyaz çiçekler kullanın.

Gerekli malzemeler:Çiçek tel
Kalın iğne
Zincir ve kanca (mücevher zincirini kullandık)
Çelenk formu
kerpeten
Altın sprey boya
Çiçek ve yeşillik
Balık tutmakta kullanılan misina ip.

avize 1
Yapımı

Bu çarpıcı avize modelini yaratmak için elişi çiçek modelleri kategorisine, elişi süslemeler bakmanız yeterlidir. Mesela canlı çiçek yerine dayanıklı yapay çiçekler kullanmak isterseniz; ipek veya kumaş çiçekler önerilir. Bu projeyi iki saat içinde tamamlayabilmelisiniz.

Sprey boya çelenk altın oluşturur ve kurumaya bırakın. Çelenk formunu asmak için zincir ekleyin; bir kenara koymak. Yeşillik hazırlamaya başla. Çiçekli tel kullanarak sapın ucunu sarın ve asmak için bir halka oluşturun. Uzun çiçeklenme hisse senedi, bluebells ve gladiolas gibi kaynaklanıyor, avize için uzunluk ve renk eklemek için harika bir yoldur.

avize3

Her bir büyük çiçekten sapın çoğunu kesin; bir kenara koymak. Olta telini istenen avize uzunluğuna kesin. İplik sapın arkasından olta teliyle çiçek açar. Dipteki en büyük, en ağır çiçekleri tutun. Bu görünümü oluşturmak için papatyalar, anneler ve sprey güller karışımı kullandık. Karanfil, dahlias ve Düğün çiçeği gibi diğer ifadeleri deneyin.

avize4

Balıkçı oltası ile yeşillik ve çiçek çelenk forma ekleyin. Dolu bir görünüm oluşturmak için yeşilliklerle başlayın, daha sonra boşlukları doldurmak için dişli çiçeklikler ekleyin. Çelenk formunu kaplamak için üst halkanın etrafına taze yeşillik örerek avizenizi bitirin. Çiçekçi tel veya bant ile yeşillik güvenli. Bu taze çiçek avize, en iyi partinin günü yapılır. Asmak için, çiçekleri ve yeşillikleri yavaşça hareket ettirerek ağırlığı dengeleyin. Kalıcı bir avize için kumaş, ipek, kağıt veya keçe çiçekler kullanın.İlgili Yayınlar

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments


EmoticonEmoticon