Boncuklu Halka Küpe Nasıl Yapılır?

takı
Boncuklu Halka Küpe Modeli Yapımı


El yapımı sitelere aylık olarak sörf yapıyorum, havalı görünümlü mücevherlere, ustalık isteyen eşya yapımları ve ev dekorasyonuna sahipler. Ancak el yapımı güzelliklerinin bazıları oldukça pahalı malzemelerle yapılanları var. Takı tasarım elişi çalışmalarından güzel, yaz mücevheri, boncuklu halka küpe yapımı yazılacaktır.

Elişi küpe modelleri yapımı; küçük, tohum boncuklarının güzel renkli katmanları, bu boncuklu çember küpelerinin bana çok yazlık boho görüntüsünü anımsatıyor. Size bu renkli boncuklu güzelliklerin nasıl yapıldığını yazacağım.Elişi küpe modelleri konularından yapması çok kolay bri küpedir. İhtiyacınız olan tek şey küpe halka bulguları, mücevher teli ve renkli tohum boncuklarıdır. Bunları çok Daha fazla renkli boncuklarla yapılabilir. Modaya uygun küpeler nasıl yapılır, adım adım anlatılmıştır.
takı 1


Küçük bir 5 cmlik tel parçasını kesin ve düz şekilde düzeltin. Yuvarlak karga burun pensesini kullanarak teli bir uçtan aşağıya 1/8 in eğin. Pense ile halka şekline getirin.

Kavisli burun pensesi ile halkayı sıkın ve kasnağın çevresine sıkıca sarın. Telin diğer ucuna boncuk ekleyin.

Boncuk çizgisini bitirmek için, ucunu telin etrafındaki teli bükün ve kasnağın etrafına sıkıca çekin. Sonu kesin ve kasnağın kenarının altına bastırın.

takı 2

Daha fazla renkle tekrarlayın. Küpe kancunu ekleyin. Bu küpelerin yapılması çok kolaydır. Tel bükmeyi ilk denemenin daima en zor olduğunu unutmayın. Ne kadar kolaylaşırsanız, telin gerginliğini nasıl sıkılacağınızı bileceksiniz. Kendin yap boncuklu halka küpe modeli tamamlanır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon