Beyaz Göz Kalemi ile Makyaj Nasıl Yapılır?

makyaj
Beyaz Göz Kalemi ile Makyaj Yapımı

Makyaj yapımı göz makyajı için beyaz göz kalemi yapımı dikkatli olmalıdır. Gözler için gerçek siyah renk, çağlardan beri evrensel olarak kullanılmıştır. Makyaj mağazalarının ve alışveriş merkezlerine bir göz atın ve raflarda satılmayan büyük beyaz eyeliner parçalarını göreceksiniz. Bunun nedeni çoğu kadının sadece beyaz gözlerle ne yapacağını bilmemesidir. Güzellik için makyaj modellerinden konu yazılmıştır.

Ama daha önce bir tane seçtiyseniz, gözler gibi bir canlılık verecek. Birçok ünlün korkusuzca kullanmasının nedeni budur. Daha açık veya daha koyu bir ten tonuna sahip olun, bu ipuçlarını kullanmak gözlerinizin daha parlak görünmesini, vurgulanmasını ve görkemli şekilde öne çıkmasını sağlar.

Beyaz Göz Kalemi Kullanmanın 4 Farklı Yolu:
Peki beyaz eyeliner nasıl kullanılır? İşte 4 farklı yolunda beyaz göz kalemi ve eyeliner kullanmak için  göz makyajı yapımı için en iyi kendin yap 4 ipucu:

1- Gözlerin İçine Beyaz kalemle hat çizilir: Gözlerinizi anında kaldırmak ve daha büyük görünmelerini sağlamak için su çizginizi kaplamak için beyaz eyeliner kullanabilirsiniz. Su hattınıza uyguladığınızda, gözbebeklerinizin daha büyük görünmesini sağlar. Aynı zamanda Doğu, Asya ve derin küme gözleri olan insanlar üzerinde kullanmak için bir hiledir. Gözlerini dönüştürmeye yardımcı olacak ve daha büyük ve parlak görünmelerini sağlayacaktır. Koyu ten renginiz varsa, beyaz eyeliner'ın kontrast veya düzensiz bir görünüm vereceğini düşünebilirsiniz. Ardından üst kirpik çizginizi siyah bir göz kalemi ile kaplayabilir ve su hattını beyaz bir kurşun kalemle doldurabilirsiniz. Dengeli ve zarif bir göz görünümü oluşturmak için alt kapağınızın su hattında siyah bir göz kalemi kullanın.

makyaj 1

2- Gözlerin iç başlangıç kısımlarını boyayın: Gözyaşı kanalınızın en iç köşesindeki beyaz eyeliner'ı kullanarak yorgun ve donuk gözlere anında bir göz atın. Eğer hala bu trendin çılgınca olduğunu düşünüyorsan, ama makyajına dahil etmek istiyorsan, gözlerinin içindeki “V” ile izlemek en iyisidir. Bu şekilde, rahat bölgenizden çıkmadan beyaz bir göz kalemi deneyebilirsiniz.

makyaj 2

3- Göz Farı Sürülmesi: Beyaz eyeliner'ı kullanın ve tüm göz kapağı bölgesine uygulayın. Ardından, sert bir göz farı fırçası veya yüzük parmağınızı kullanın ve ürünün eşit dağılması için yumuşak bir şekilde karıştırın. Şimdi anında bir renk patlaması oluşturmak için en sevdiğiniz göz farı kullanın. Beyaz taban, göz farılarınızın kırışmasını önler ve daha uzun süre dayanmasını sağlar.

makyaj 3

4- Kaşları Kaldırmak için Beyaz Göz Kalemi Kullanımı: Kaşlarınızı kaldırmak için beyaz göz kalemi de kullanılabilir. Doğal kaşlarınızın şeklini izleyerek onlara görünüm kazanabilirsiniz. Gözlerinizi yumuşak bir şekilde vurgulamak için kaş kemiğinin en üst noktasının hemen altına uygulayabilirsiniz. Dramatik ve yoğun bir görünüm için, doğal kaşınızın başlangıcından, kaş kemerinizin nerede başladığı ve nerede bittiği ile beyaz astarı kullanın. Gözlerini kaldırmak için bu numarayı yap.Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon