Balkabağı Yüz Maskesi Yapımı

yüz maskesi
Yüz Cildi Nemlendirici için Balkabağı Yüz Maskesi Yapımı

Güzellk ve cilt bakımı bölümlerinden yüz bakımı için evde krem yapımı yazılacaktır. Balkabağından yapılan yüz maskesi ile cildinizde doğal bir gerginlik oluşumu sağlar. Ayrıca saçlarıda güçlendirir. Balkabağı yüz maskesi; bu kış meyvesi saçınızı besler ve cildinizi temiz ve genç yapar. Kabak ile cildinizi ve saçınızı güçlendirebilirsiniz. Makyaj ve güzellik bölümünde, çeşitli balkabağı maskelerinin nasıl hazırlanacağı yazılmıştır. Doğal içerikli cilt ve saç bakımı Açık bir cilde ve güzel, güzel saçlara sahip olmanın en önemli noktalarından biri. Bu kez balkabağı ile cildinizi ve saçınızı güçlendirebilirsiniz. Farklı balkabağı yüz maskesi ile bakım yapılır.Kabak yzü maskesi ile cilt yenilenme yöntemleri:

Balkabağı sadece nahoş bir yemek değil, aynı zamanda birçok özelliğe sahiptir. Bu yüzden kış sadece balkabağı cildinizi temizlemede de yararlıdır. Kabak, A, K ve C vitaminlerinin yanı sıra bakır, çinko, potasyum ve magnezyum gibi minerallerin olağanüstü bir kombinasyonuna sahiptir. Balkabağının pürüzsüzlüğü ve nemlendiriciliği üzerinde olağanüstü bir etkisi vardır, bu da size güzel bir şekilde yardımcı olabilir. Ayrıca, cilde zarar veren ve yaşlanmaya neden olan serbest radikallerle uğraşan beta-karoten antioksidanları bakımından zengindirler.

yüz maskesi 1

Balkabağı ile Yüz Maskesi Yapımı: Vitaminler ve kabak cilt yararlı olan açık ve beslenen enzimleri içerir. soğuk ve kuru hava ile başa çıkmak için uzun bir iş günü sonra kullanılmak üzere bu tamamen doğal maske çok uygundur. Squash sosu koyun cildinizde maske olarak kullanmaktır.

Yaşlanma karşıtı yüz maskesi yapımı: Yüzünün dar çizgileri için endişeleniyor musunuz? Bu yüzden bu balkabağı maskesinidenediğinizden emin olun . Yarım çay kaşığı bal, 2 çay kaşığı pişmiş ananas püresi ve ¼ çay kaşığı yüksek yağlı yoğurt. Yüze uygulayın ve 10 dakika beklettikten sonra durulayın.

Kabak maskesi ile yüz soyulması bakım yapımı: Evde bir soyma hediye cildinize biraz ferahlatıcı verir. Bu soymanın hazırlanması çok kolaydır: Cildiniz kuruysa 150 gram balkabağı bir yumurta ve biraz bal ile karıştırın, birkaç damla elma sirkesi ekleyin ve cildiniz yağlı ise birkaç damla meyve suyu ekleyin. Karışımı yüzünde 15 dakika bekleyin, sonra durulayın.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon