Bahçe Aydınlatması Nasıl Yapılır?

nasıl yapılır
Bahçe Lamba - Avize Modeli Yapımı

Evinizde cam kavanoz, kalın camlı bardak veya vazo kullanılmayan bir kenarda duran eşyaları değerlendirme çalışmasıdır.

Bahçe, balkon veya teras için aydınlatma yapılabilir. Bahçe dekorasyon süslemeleri için kolaylıkla yapılacak aydınlatma modelidir. Avize lamba yapımıdır.

Gerekli malzemeler: Jüt sicim, bir makas, güneş ışığı tepesi (maden kırılmış) ve bir cam bardak. Bardak yoksa, küçük bir kavanoz gerekir. 

100 cm den küçük olmayan 4 parça jüt keserek çalışmaya başlayın. 4 parçayı ikiye katlayın ve bir düğüm ile bir ilmek bağlayın. Bu, ışığınızı asmanız için bir döngü olacaktır. Sicimi 4 e ayırın. Her çifti, yaptığınız döngünün altındaki birkaç santimetreye bağlayın. Düğümleri eşit tutmaya çalışın. Bu daha kısa bir askıydı, bu yüzden deniz mili o kadar aşağı değildi.
Şimdi, bitişik çiftlerden bir iplikçik alın ve birinciden birkaç santim aşağı doğru bir düğüm oluşturarak onları eşit tutun.
elişi 1

Makrome bağlama şekli ile ipler düğüm atılır. Daha sonra, bardağın oturması için son düğümü yapmanız gerekir. 8 parçanın hepsini al ve bir düğüm oluştur. İçine bardak konulur. Şarjlı ampul veya güneş enerjili küçük lamba aydınlatıcı konularak bahçe lambası tamamlanır.

elişi 2

elişi 3

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon