Akne için Yulaf Yüz Maskesi Yapımı

bakım
Yulaf Yüz Kremi Yapımı Akne, Yağlı Ciltler için 

Yulaf sadece beslenmeyle dolu değil aynı zamanda cilde de özen gösteren bir tahıldır. Antioksidanlar bakımından zengindir ve antienflamatuar özellikleri cildinizi temizler ve nemlendirmeye yardımcı olur. Yulaf genellikle sağlıklı bir gıda olarak kabul edilir, ancak cildiniz için harikalar yaratabilir. Her cilt tipinde kullanılabilir, özellikle yağlı cilde sahip olanlar için daha faydalıdır. Sivilce probleminiz varsa, yulaf yüz maskesi yüzünüzdeki fazla yağı emmeye yardımcı olabilir ve sivilce oluşumunu engelleyebilir. Güzellik ve cilt bakım kremlerinden kolaylıkla hazırlanacak olan maske evde krem tarifleri yazılmıştır.

Kuru ciltler için yulaf ve bal yüz maskesi

Yulaf, E vitamini ve cildinizin yağını azaltan ve cildiniz üzerinde kurumasını önleyen yumuşak bir tabaka yapan polisiklikler içerir.Yulaf ve süt ile yulaf kullanılması cildinize nem sağlar ve ölü hücreleri de temizler. 2 çay kaşığı yulaf ve çiğ sütü 1 çay kaşığı bal ile karıştırın ve yüzünüzde ve boynunuzdaki gözler ve dudaklara uygulayın.

Cildin parlak olması için süt, yulaf ve limon yüz maske yapılışı:

Süt ve limon suyuyla yulaf kullanırsanız, cildinizi de tonlandırabilir, çünkü bu elementler her safsızlık ve ölü cilt hücrelerini cildinizin yüzeyinden uzaklaştırabilir. Limon, ağartıcı ve doğal haşere özelliklerinizle cildinizi geliştirir, süt ise içinde bulunan laktik asidi içerdiğinden size net bir renk verir. En iyi sonucu almak için, bir dakika boyunca yüzünüze süt, limon suyu ve yulaf karışımı koyun. 20-25 dakika sonra, ılık suyla yıkayın.

bakım 1

Yulaf, bal ve biberiye cilt bakım kremi yapımı:

Bu nemlendirici bir paket olarak sizin için çalışabilir, gül suyu ve bal gibi diğer bileşenlerle birlikte kullanıldığında iyi sonuçlar elde edilir. Gül, doğal olarak cildinizi nemli ve taze su ve balla tutar. Büyük bir bal kaşığı bal ile 2 çorba kaşığı yulaf karışımı ile 10 dakika gül suyu uygulayın ve aradaki farkı görün.

Evde Sivilce için yulaf ezmesi kremi yapımı

Pişmiş yulaf sadece sağlığınız için iyi değil, aynı zamanda cildinizi sivilcelerden korumak ve gözeneklerin temizlenmesini kolaylaştırmak için doğal bir ilaç olarak da kullanılabilir. Antiinflamatuar, anti-mikrobik özelliklerin yanı sıra, sizin için temizleyici olarak çalışabilecek antioksidanları içerir. Pişmiş yulafların soğumasını sağlayın, böylece yüzünüze uygulayın ve en iyi sonucu alabilmek için 15-20 dakika bırakın.
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon