Cilt Beyazlatma Kremi Yapımı

bakım
Cilt Beyazlatma Kremi Yapımı

Süslü peeling yüz ve vücut ovma parçalarına ayırmak kolaydır, ancak kendi başınıza yapmak da kolaydır. Kendin yap çalışması güzel şey, onun da iyi sonuç vermesi, tamamen doğal olması ve dolar üzerinden para kazanmanız için bir sürü şey yapabilmeniz.

Bu temel tarif, cildin dökülmesine, yumuşamasına, beyazlaşmasına ve parlamasına yardımcı olan birkaç denenmiş ve gerçek malzemeyi gerektirir. Güzellik için cilt rengini hafifletmek için kullanabileceğiniz çeşitli değiştirilebilir doğal bileşenler bulunduğundan, istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bu fırçalamayı olduğu gibi kullanabilir veya kendi benzersiz karışımınızı yapmak için esansiyel yağlar, şifalı bitkiler veya bitkisel - uçucu yağlar ekleyebilirsiniz. Evde krem yapımı ile ilgili püf noktalar yazılmıştır.Cilt Beyazlatıcı Yüz ve Vücut Ovma İşlemi Nasıl Yapılır?

Harika beyazlatıcı yüz ve vücut ovma yapımı yazılacaktr. Sadece birkaç kullanımdan sonra, ciltteki koyuluğun veya güneşten bronzlaşan cildin yavaş yavaş beyazlamaya başlayacaktır. Yüzünüze sürdükten sonra fırçalayacaksınız. Ölü cilt hücrelerini temizler.

Gerekli Malzemeler:

Bir plastik olmayan kap.
• ½ fincan toz şeker.
• 2 tatlı kaşığı bal
•1-2 tatalı kaşığı  zeytinyağı, zeytin, jojoba, Hindistan cevizi, tatlı badem, üzüm çekirdeği.
• 2 tatlı kaşığı taze limon suyu.
• ½ tatlı kaşığı kurutulmuş maydanoz
• Limon, bergamot, sandal ağacı ve galbanum gibi uçucu yağların her birine 5 damla olacak.
• Tüm malzemeleri bir araya ekleyin ve iyice karıştırın.
• Fırçalamayı istediğiniz kıvamda tutmak için daha fazla limon suyu, bal, şeker veya yağ ekleyin.

Bu banyosu her gece duşta kullanılır ama cildiniz gerçekten çok hassas, her iki günde bir kullanırdım. Sadece cildinizi güneş ışığına karşı daha hassas hale getiren maddeler içerdiğinden geceleri sadece bir kese kullanmayı unutmayın.

Limon suyu: Cilt tonunu hafifletme ve parlatma kabiliyeti dünya çapında iyi bilinmektedir. Asit kalitesi, altındaki taze cildi ortaya çıkaran ölü cilt hücrelerinin de yok edilmesine yardımcı olur. Çilleri hafifletir, cildi aydınlatır ve tutarlı kullanımla zamanla bronzlaşmaya yardımcı olur.

Maydanoz: Cildi beyazlatmayı düşünürken dikkate alınması gereken garip bir bileşendir ancak harikalar yaratır! Cilt tonunu hafifletmek için mükemmel değil aynı zamanda hiperpigmentasyonun görünümünü azaltmak için de harika. Maydanoz aynı zamanda lekeleri iyileştirmek ve kesin bir artı olan akne kırılmalarını önlemek için bir püf noktası vardır.

Uçucu yağlar: Bu fırçalamaya narenciye esansiyel yağların eklenmesi beyazlatma ve parlatma yeteneğini arttırır. Sık kullanılanlarım arasında bergamot ve limon var ama aynı şekilde limon , greyfurt ve portakal da kullanabilirsiniz .

Sandal ağacı cildimin sağlıklı ve esnek görünmesine yardımcı olan eğlenceli bir ektir ve cildi parlatma kabiliyeti ile galbanum bilinmektedir. Galbanum ayrıca cilt dokusunu geliştirmek için mükemmeldir.
Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon