Bohem Fashion
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım
Bohem Stili Giysiler ve Elbise Fikirleri

Moda tasarım da; bohem tarzını seçerken, aklımızda tutmamız gereken ilk şey rahatlık. Evet, giyim konusunda rahat hissetmeksizin, bohem tarzı tasarımlarda bir şeyi sıralamak iyi olamaz. Kadın giyimine gelince, boho-chic tarzı bize uzun maksi tarzı elbiseler, kısa elbiseler ve nakış elişi süslemeler elbiseler seçmemizi sağlıyor. Seçme özgürlüğüne sahip olabilirsin. Giyinmeniz ve etkinlikleriniz için iki parçalı kot veya etek. Mükemmel boho tarzını; kolye, saç bantları, çanta gibi bazı güzel aksesuarlarla kolayca gidebilir. Öyleyse size bayanlar için sunulan bu en son bohem elişi elbise modelleri yazılmıştır.

1- Bohem Fashion; kısa ve maksi tarzı elbiseler, boho-chic tarzı kıyafetlerin temel fikirleridir. Elbisenin zarif rengi; hoş görünmesini sağlıyor. Eldeki halkaların katlanması ile büyük boy güneş gözlüğü bayana aşağıdaki resimde gösterildiği gibi mükemmel bir bohem görünüm veriyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 1

2- Bohem tarzı tamamen desenler, nakışlar ve renkler ile ilgilidir. Güzel kız bu şık kot pantolon ve ceket elbiseler ile daha çekici görünüyor. Konforlu kalarak şık görünün. Kendinizi rahat hissedin ve şu anda en yeni boho-chic tarzı elbiselerle gardırobunuzu şıklaştırın. Nakışlarla giysi süsleme çalışmasına örnektir.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 2
3- Her zaman sizin için doğru olanı seçin. Bu mükemmel bohem kıyafeti fikri sizin için zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. Süslü bileklik veya yüzük gibi bazı güzel aksesuarlar ekleyebilir ve görünümünüzdeki büyük bohem tarz oluşturmak için elinizde halka bileklikler yapabilirsiniz.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 3
4- Etek kenarları nakış - baskılı kırmızı renkli elbise, bohem tarzını kıyafetlerinize uyarlamak için mükemmel bir tarz. Çok renkli ilmeklerin küçük dokunuşu, bu büyüleyici kadın kıyafeti fikrine cazibe katıyor. Bu elbisenin göz alıcı rengi, partiler ve dış mekan planları için idealdir.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 4
5- Sizin için taklit edilebilir bohem tarzı kıyafetleri seçecekseniz, odaklanmanız gereken şeyler doğru boyut ve renk seçimidir. Şapkalı mavili bu kısa akan frak elbise, güzel baskılarla hoş görünüyor. Konforlu filolar alanı bu boho-chic tarzı plana cazibe katıyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 5
6- Bu, bohem fashion tarzı tasarımdan ilham alan kadın giyiminin başka bir şık fikri. Bu güzel siyah elbise, bohem elbiselerin akıcı özelliği odakta tutularak şaşırtıcı biçimde dikilir. Bu, özellikle önümüzdeki yaz aylarında, plaj ziyaretleri için mükemmel bir kıyafet.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 6
7- Görünüşe göre güzel ve rahat bir görünüme sahip güzel işlemeli bohem tarzı elbiseler hakkında konuşalım, ne kadar mücevher ya da aksesuar taşıdığınız önemli değil. Burada beyazın mavimsi mavinin zarif kombinasyonu, bu giysinin ilk etkide göz alıcı olmasını sağlıyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 7
8- Bu, içinde bohem hissi veren kadın kıyafetleri için başka bir zihinsel fikirdir. Balık tarzındaki dikiş dikilen elbise içindeki desenlerin harika karışımı çok hoş görünüyor. Ayrıca bu elbise ile disketi kullanabilirsiniz, bu dünyaya güzelliğinizi rahatınızı bozmadan göstermek için kullanabilirsiniz. Bu elbisenin enfes dikiş tarzı, kızın uçmaya hazır görünmesini sağlıyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 8
9- Bu kadın giyim fikrinde, burada yapılan harika renk kombinasyonuna bakın. Bu boho-chic tarzı elbise aşağıdaki resimde oldukça şık ve rahat görünüyor. Uzun kolyenin ve sade fakat şık bir el çantasının kullanılması da bu kadın kıyafetlerini gerçek bir bohem tarzı tasarım planı yapıyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 9
10- Bohem tarzı dokunuşuyla mükemmel bir fikir için artık beklemeyin. Kendi evinizde kolayca tığ işi yapabileceğiniz bir tanesini çıkarın. Bazı tığ işi iplikler toplayın ve sade elbiselerinizin güzelliğini arttırmak için bu taklit şalı tasarlayın. Bu muhteşem elbise fikri kışlar için çok güzel görünüyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 10
11- Kadınlar kıyafetlerinde her zaman rahatlık ve yumuşaklık buluyorlar ve gardırobunuzda bohem esintili giysiler ararken de istisnai bir fikir gibi görünüyor. Güzel, doğal tonlu frak, renkli kürklü küpeler ile göze çarpıyor. Eşsiz renk şeması bu boho-chic tarzında çekici ekliyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 11
12- Boho chic tarzı genellikle dikkatimizi renklere, desenli, havadar ve çiçekli elbiselere çeviriyor. Bu yüzden güzel ve uzun bir elbiseye sahip olmak önemlidir ancak sizin için en konforlu olanı olmak zorundadır. Göz alıcı baskılar ve şık çanta ile tüm zamanların en sevdiği renk bu boho tarzı kadın giyim tasarımını da güzel bir şekilde tamamlıyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 12

13- Şimdi güzel gözüküyor ve bu bohem tarzı kıyafet fikrini en sevdiğiniz fikir haline getirin. Bu güzel büyük boy gözlükler, şık deri çanta ve renkli tığ işi elbise her türlü etkinlik için mükemmel görünüyor. Çekici uzun kazançlar, bu bohem tarzı giyim projesine göz alıcı bir zarafet de veriyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 13

14- Mücevher katmanları ile renk kullanmak hiç de yeterli değil. Sadece rahatınız için yumuşak bir kumaş seçmeniz gerekir. Bu deniz yeşili kısa rop, yumuşak keten kumaşına zarif bir şekilde dikilmiştir. Şık şapka bu planı genç kızlar için mükemmel hale getiriyor. Çarpıcı el çantası, giyinme gereksinimlerine göre çok iyi seçilmiş.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 14

15- Sadece tercih et. yaklaşan etkinlikler için bu tamamen renkli bohem tarzı kıyafet planı. Elbise için sevimli görünüm kesinlikle sizin için bir stil ifadesi yapacaktır. Fikir rahat görünüyor ve neden bohem tarzı tasarımdan ilham alan bir fikir değil? Uzun pantolon ile bu güzel kısa gömlek görüntüde harika görünüyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 15
16- Parlak kumaş pantolonu, bir kez daha, en son bohem tarzı kadın giyim fikirlerinde yer buldu. Hiç şüphe yok ki bu gevşek pantolon son moda trendleri için büyük bir geri dönüş yaptı. Kısa baskılı gömlekler giymeyi veya bazı modern tarz elişi bluz modelleri ile kolayca deneyebilirsiniz. Parlak pantolonunu herhangi bir takı ürünüyle katmanlamaya gerek yoktur.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 16

17- Dantelli şık bir şekilde kullanılması ya da uzun elbisenize nakışı vermesi de kızların boho-şık giyim fikirlerini sevdiğini gösteriyor. Siyah ve sarı renkteki bu güzel elbise resimde oldukça etkileyici görünüyor. Bu tür bir elbise giyecekseniz, başka bir aksesuara gerek kalmayacaktır.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 17

18- Bohem tarzı fikrin göz alıcı tasarımını seçerek hayatınıza renkler katın. Muhteşem görünümlü uzun elbise, renkler ve güzel desenlerle çekici bir şekilde parlıyor. Zamanınız sizin için zevkli olacak, hafta sonu zevk aldığınız ya da yoğun iş gününüzde giydiğiniz hiçbir konu yok.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 18

19- Burada yine kısa, zarif desenlerle kadın giyim fikri ile size geldik. Bu bohem tarzı tasarım kız güzel görünmesini sağlıyor. Ancak, elbiselerinize biçimsel bir görünüm kazandırmak için disket şapka, büyük boy gözlükler de ekleyebilirsiniz. Basit ama çekici çiçek desenli elbise, kolej yetiştiren kızlar için en iyi bohem tarzı fikir.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 19

20- Burada bayanlar için gösterilen bohem tarzı kıyafetler için mükemmel tasarım nedir? Açık mor kısa gömlek, beyaz kot pantolon ile göz alıcı görünüyor. Boyun dantel tasarımı ile renklerin güzel bir şekilde eklenmesi burada yapılır. Toplantılarınız ve partileriniz için kesinlikle en iyi fikri yaparsınız.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 2021- Şimdi giysinize çekicilik katın ve başkaları için yeni bir moda haline getirin. Yumuşak ve şık elbisenizle disket şapka kullanabilirsiniz. Keyifli beyaz elbise, pembe tığ işi ilmeklerle süslenmiştir. Bu plan çekici görünüyor ve şüphesiz ilk izlenimde gerçekten ilham verici görünüyor. Büyük boy gözlükler de bu plana cazibe katıyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 21

22- Boho tarzı tamamen yaratıcılığa dayanan bir kıyafet, üzerinde kumaş veya dantel bulunan akıcı giysilerle kolayca tanımlayabiliriz. Kullanılan kumaşın keten, kadife, pamuk ve ipek gibi yumuşak ve doğal olması gerekir. Makyaj ve aksesuarlar da daha hafif olmalı ve içlerinde doğal güzelliğe sahip olmalıdır.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 22
23- Tığ işi ve danteller, bohem tarzı fikirlerin ana unsurlarıdır. Bu güzel kırmızı renkli çiçekli elbise rahat görünüyor ve zarif görünüyor. Kıyafet fikri, parti ve etkinliklerde giymek için en iyisidir. Elbise bile gündelik kıyafet fikri olarak kullanılabilecek kadar rahat.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 23

24- Bohem tarzının kilit unsurlarından biri de tabakalaşmadır. Kısa akan bir elbise, boho tarzı fikrinize sihir katacak. Serbest stil, yumuşak kumaş çanta ve bir tür patchwork ile çıplak renk uzun çizmeler aynı zamanda mükemmel bir boho tarzı giyim fikri yapımında önemli bir rol oynar.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 24

25- İşte bu güzel boho-chic tarzı kıyafetlerde kullanılan kumaş doğal bir keten olduğu için oldukça yumuşak. Bu kısa elbise tığ işi ilmeklere ve dantellere dokunarak zarif görünüyor. Bu çarpıcı giyim tarzınızı rahatlatmanız için düzenlenmiş gibi görünmesini sağlayacak bir stildir.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 25

26- Elişi nakış kısa elbise bohem tarzı uyarlamak için mükemmel bir stil ifadedir. Mavi renkte tığ işi ilmekler ve tıknaz tarzı kulakları olan parlak makyaj bu fikri özellikle genç kızlar için harika yapıyor. Giyim fikri de göz alıcı ve güzel.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 26

27- Sizin için bir bohem tarzı kıyafet seçmeyi planlarken, akılda tutmanız gereken şey, büyük boy ve rahat arasında bir şey seçmek. Bu kısa elbise, doğal tonların ve parlak renklerin güzel bir kombinasyonuna sahip, güzel baskılarla rahat ve hoş görünüyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 27

28- Bu sizin için başka bir güzel bohem tarzı fikir göz atın. Renklerin şık baskılarla çarpıcı kombinasyonu, bu elbisenin gece partileriniz için mükemmel olmasını sağlar. Bu boho-chic fikri, tamamen tabakalaşma ile ilgili olduğu için tabakalama elemanı, zincir ve incilerin kolye olarak karıştırılmasıyla çekici bir şekilde eklenir.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 28

29- İşlemeli kısa boho tarzı elbise ile sling kahverengi deri çanta çekici bir şekilde gününüze yapılacak. Fikir, üniversiteye giden kızlar için ilham verici ve hatta çeşitli moda festivallerini veya müzikal geceleri ziyaret etmeye uyum sağlamak için daha iyi. Ama onunla sürekli uzun çizmeler giymeyi unutma.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 29

30- Bu, boho tarzı kıyafetler için başka bir zihinsel fikirdir. Renklerin gösterilen baskılarla mükemmel bir şekilde karıştırılması ve eşleştirilmesi motivasyonel görünüyor. Kurdelenin küçük dokunuşuyla ve elbette, tamamen farklı iki kolyenin katmanları ile süslenmiş bir disket şapka, sizin için mükemmel bir boho şık fikir.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 30

31- Görünüşe göre güzel ve rahat hissetmek için salıncak elbiselerine gidelim. Rahat kıyafetler veya resmi bir olayla onları giymek istemediğiniz hiçbir konu yok. Dünyevi tonlar, kıyafetinizde mükemmel bir boho chic elementi elde etmek için parlak tonlarla karıştırılıyor.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 31

32- Bu, ilk bakış açısı izlenimini benimsemeyi seveceğiniz olağanüstü bir bohem tarzı bir fikirdir. Elbise baskı ve stilinde toprak tonlarının fantastik kullanımı nefes kesici görünüyor. Fikir seçimi oldukça basittir, ayrıca ceketin veya yeleğin katmanlamasının nefes almasını da sağlayabilirsiniz.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 32

33- Sadece bu olağanüstü bohem tarzı fikir için vay be aşağıda gösterilen resmin bir parçası olun. Bu elbisedeki farklı baskıların keyifli karışımı ve eşleştirmesi zarif görünüyor. Neredeyse her bohem unsurundan oluşan güzel bir boho stil planıdır.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 33

34- Tığ işi eserin farklı güzel dantellerle kullanılması ilk etkilerde olağanüstü görünüyor. Bu boho-chic'in güzelleştirilmesi çeşitli malzemeler ve tabakalama ile zenginleştirilebilir. Farklı renklerin kullanılması, ayrıca size boho tarzı bir fikir sağlama açısından olumlu bir değişiklik getirecektir.
Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 34

35- Bu sizin için başka bir güzel bohem tarzı tasarım. Keyifli baskılar ve vintage tarzı kolye setinin kullanımı ile rahat kumaş çarpıcı görünüyor. Bohem atkıların mükemmel şekilde sarılması, içindeki boho chic'in harika çekiciliğini çekici bir şekilde ekliyor. Bu boho stilinin takdire şayan sunumu genç kızlar için mükemmeldir.

Elişi Elbise Modelleri - Moda Tasarım 35


Kategori İçerikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder