15 Kolay Nail Art Yapımı

Tırnak Boyama
15 Kolay Nail Art Yapımı - Tırnak Boyama

Tırnaklarınızı yenilemek söz konusu olduğunda size en kolay tırnak sanat fikirleri ve tasarımlarından örnekler yapımlar yazılmıştır.

Nail art yapımı için uzmanlığa gerek yok, sadece tırnaklarınıza hayalinizdeki süslemeleri yaparken püf noktalar gösterilmiştir. Zahmetsiz, kolay ama şaşırtıcı tırnak sanat tasarımları için 15 nail art kendin yap önerileri yazılmıştır.

Bayanlar, tırnaklar giydiklerinizin bir uzantısıdır ve güzel tırnak sanatı her zaman çok fazla ilgi ve övgü toplar. Ayrıca, kim tırnaklarının bakımlı ve güzel olmasını istemez.

1- File ile Tırnak Boyama Yapımı: İki tonlu bir görünümde tırnak nail art yapmak istenilirse; ilk önce tırnaklarınıza baz tırnak boyası sürün. Ardından, kuruduktan sonra üste bir file bez koyabilir ve tercihinize göre bir kombinasyon oluşturmak için farklı bir renk kullanabilirsiniz. Baştan sona çapraz desen oluşturmak için kolay bir tırnak boyama yapımıdır.


Tırnak Boyama 1

2- Hilal Ay Şeklinde Nail Art Yapımı: Tırnaklarınızı zıt renklerde hilal ay şeklinde boyamak için beyaz renkte, seçtiğiniz bir taban oje sürülür. Sonra siyah alanın dış hatlarını oluşturmak için eğik bir eğri çizgi çizin. Bundan sonra boşlukları siyah bir cila ile doldurun. Son olarak, bir üst kat uygulayabilirsiniz ve kısa sürede bitirilir. Bu nail tasarım, en kolay tırnak sanatlarındandır.

Tırnak Boyama 2

3- Göz Farı ile Mat Oje Nail Art Yapımı: Kolay şekilde yapılacak olan tırnak süsleme fikirlerinden bir taneside göz farı ile mat görünüm yapmaktır. En sevdiğiniz mat oje uygulayın. Kurumasını bekleyin ve ardından parlak bir göz farı ile karıştırın. Bu yeni yapılmış kurumuş tırnak boyasıyla ikinci bir kat daha sürülür.

Tırnak Boyama 3

4- Nokta desen nail art yapımı: Basit ve hızlı şekilde yapılacak olan nail art sanatına bir başka örnektir. Farklı renkte ojelerle nokta desenleri yapılır. Böylece tipik ama basit bir tırnak sanat tasarımı elde edilir. Bir oje boyası ince sivri bir fırça veya normal bir boya fırçası kullanır.

Tırnak Boyama 4

5- Saç Tokası ile Kolay Nail Art Yapımı: Siyah, tel tokalarla tırnaklarınıza süsleme yapabilirsiniz. Bir kat oje sürülür. Kuruması beklenir. İkinci kat oje farklı renklerde oje ve saç tokası ile resimde gösterilen şekilde nokta desen yapılır.

Tırnak Boyama 5

6- Tırnaklara Zigzag nail art yapımı: Şekilli makasla ( zigzag makas) bant kesilir. Tırnaklara yapıştırılır. Farklı renklerde boşluklar boyanır.

Tırnak Boyama 6

7- Çapraz Tırnak Nail Art Sanatı: Yukarıda yazılı olan yapım şekli; bu tırnak boyamada; çapraz bant kesilir, Tırnağa yapıştırılır. Farklı iki renkte oje sürülmesinde kolay bir yöntemdir.

Tırnak Boyama 7

8- Süngerle Tırnak Boyama Yapımı: Süngere kullanmak istediğiniz oje rengini sürün ve ardından hafifçe tırnağınıza sürtün. Bu yöntemle, süngerle tırnaklarınıza baskı boyama şeklinde oje sürülür.

Tırnak Boyama 8

9- Tırnak sanatınıza en basit yöntemle şık bir görünüm kazandırmanın bir yolu da keskin bir kalem kullanmaktır. İstediğiniz gibi serin bir şeyler yazabilir veya çizebilirsiniz.

Tırnak Boyama 9

10- Parıltılı Tırnak Nail Art Yapımı: Tırnaklarınıza basılabilecek başka bir tasarım, kelimenin tam anlamıyla ojeyi düzensiz sürülür, basitçe soyut vuruşlar uygulamak gereklidir. Parmaklarınızın diğer taraflarına bulaşmaması için, onları bir bant kullanarak kapatabilir ve daha sonra bunları çıkartabilirsiniz. Bu grafiti tasarımı çok kolaydır.

Tırnak Boyama 10

11- Değişik Parıltılı Tırnak Boyama Nail Art: Tırnak sanatınıza tamamen soliter bir görünüm vererek tırnaklarınızın köşesine glitter uygulayarak yapabilirsiniz.

Tırnak Boyama 11

12- Kolay Nail Art Yapımı: Bu şeffaf tırnak boyası üzerinde yapılabilir. Saniyeler içinde yapılan zarif ve kolay bir tırnak sanat tasarımıdır.

Tırnak Boyama 12

13- Çizgi Şerit Nail Art Yapımı: Geometrik çizgilerde tırnakları boyamaktır.

Tırnak Boyama 13

14- Üçgen Şekline Tırnak Nail Art Yapımı: Yapışkan bantlar üçgen şeklinde kesilir. Tırnaklara yapıştırılır. Değişik iki tırnak oje sürülür.

Tırnak Boyama 14

15- Kolay Nail Art Yapımı: Tırnaklar için 2 farklı renk oje kullanılacaktır. İlk boya sürülür. İkinci renk oje kurumadan üzerine sürülür.


Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon