Dekoratif Mumluk Modelleri
Elişi Mumluk Modelleri
Dekoratif Mumluk Modelleri

Mumlar ev dekorasyonlarında kullanılan süs eşyalarından bir tanesidir. Sadece yakılmak için değil, güzel değişik mumluklarla salon gibi odalarda dekoratif olarak da kullanılır. Mum tek başına belli renklerde ve değişik şekillerde olur. Şimdi mumluk yani mum tutucularla birlikte nasıl dekoratif bir görünüme yüklenmiş gösterilecektir. Her biri diğerinden güzel mumluk modelleri eklenmiştir.Elişi Mumluk Modelleri 1
Metal kesilmniş borular yaldız boyalarla boyanır. Ayaklıklı tabaklar ile yapılmış olan altlık kısımları ile dekoratif ve modern bir mumluk modelidir.
Elişi Mumluk Modelleri 2
Biraz doğallık, natürel bir görüntü oluşturularak yapılan mumluk modelidir. Bu mumluğun süsleme objesi olarak kullanılacağı yerde, klasik tarzdan daha çok, naturel renklerin oluşturduğu daha rahat mekan dekorlarında uygun olur.
Elişi Mumluk Modelleri 3
Değişik bir mumluk modelidir. Tenis topları ortadan ikiye kesilmiş, içleri boşaltılmış ve mumluklar yerleştirilmiştir.
Elişi Mumluk Modelleri 4
Uzun cam bardakların içlerine konulan yapay çiçekler, renkli kumlar ve taşlardan oluşan değişik evde sizinde yapabileceğiniz mumluk modelidir.

Elişi Mumluk Modelleri 5
Doğal bir mumluk modelidir. Bir tahta veya odun parçası iç kısımları oyularak mumluk yapılmıştır. Bu model mumluk bir klasik salonda dekor olarak çok güzel durmaz. Fakat modern bir salon takımları ile döşenmiş bir oturma odasında güzel durur.
Elişi Mumluk Modelleri 6
Renkli taşlar, boncuklar, bir şekilli cam kaseye doldurulur. Ortasına mum yerleştirilir. Özellikle davetli akşam yemeklerinde sofra masasını süslemek için idealdir. 
Elişi Mumluk Modelleri 7
Askılı mumluk modelleri 
Elişi Mumluk Modelleri 8

Elişi Mumluk Modelleri 9
Yapay bir su dolu kase üzerine konulan mumluklar, Kasenin içinde doğal taşlar, otlar süslemek için konulmuştur. 
Elişi Mumluk Modelleri 10


Elişi Mumluk Modelleri 11
Fener şeklinde mumluk modelleri hem klasik hemde modern dekor süslemelerinde  uygun olur. Eskitme boya ile görünümü güzeldir. 
Elişi Mumluk Modelleri 12
Mumların üzerine silikon ile yapıştırılan değişik şekillerde aksesuarlar.

Elişi Mumluk Modelleri 13
Cam kaselerin içlerine konulan yapay çiçekler ve su. Üzerine konulan küçük mumluklar şık mumluk modellerinden bir tanesidir. 
Elişi Mumluk Modelleri 14
Kalın cam ama şekilli olacak ince mumlar yerleştirilmiş yemek masa dekorunda kullanılır. 
Elişi Mumluk Modelleri 15
Taşlı borş takılar veya özel takılmalı, her türlü obje süslemek için uygun şekilde olan kristal taşlı mumluk modelleridir. Kategori İçerikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder