Bahar için Kendin Yap Projeleri

Dekorasyon - El İşi Modelleri - El İşi Yapımları
Bahar için Kendin Yap Projeleri

Bahar temizliğini tamamladıktan sonra, bahar dekoru için mükemmel olan yumuşak pastel vurgular ile evinizi tazelemek dekorunu güncelleme zamanı geldi. İşte bahar çiçeklerinde bulunan bazı soft, pastel renkleri evinizde yenilik yaratmak için kullanılacak öneriler. Ev aksesuarlarında yapılacak değişiklikler ile evinizde göz alıcı güzellikler yapılır.Bunlar için kendin yap projelerinden yapımlar eklenmiştir.


1- Ev aksesuarlarından paspas süsleme projesi: Bahar mevsiminde; evinizi güzelleştirmek için çalışmalar yaparken, kapı önündeki paspaslarda unutulmaz. Önce temizlenir. İsteğe göre yazı veya resim şablonu çıkartılarak akrilik veya yağlı boya ile pastel renklerde boyanır.
Dekorasyon - El İşi Modelleri - El İşi Yapımları 1

Dekorasyon - El İşi Modelleri - El İşi Yapımları 1a

2- Kendin Yap Projelerinden Eski Saksı Süsleme El İşi Modeli: Vazo veya saksılarınızı değişik renklerde el işi kağıtları ile kaplanır. Eski, yıpranmış saksılar, yenilenerek küçük ev aksesuarlarında dekorasyon çalışmalarıdır.

Dekorasyon - El İşi Modelleri - El İşi Yapımları 2

3- Küçük Dolapları boyama yenileme kendin yap: Küçük dolaplar, çekmecelerden oluşan makyaj yapım masası gibi eşyaları zımpara ile zımparlanır. Eski boyalar çıkartılır. Desen şablonu bir kağıda çıkartılarak (önerilen karton ebatında olmalıdır.)Yağlı veya akrilik boya ile boyama yapılır.

Dekorasyon - El İşi Modelleri - El İşi Yapımları 3

4- Evinizdeki küçük hayvan bireyleri için ev yapımı: Kartonlardan yapılacak olan kedi evi boyama ile şirin olur.

Dekorasyon - El İşi Modelleri - El İşi Yapımları 4

5- Kağıt el işleri ile duvar saati yapımı: Nakış kasnaklarından yapılacak olan duvar saatini pastel renklerde kağıtlarla yapılır.

Dekorasyon - El İşi Modelleri - El İşi Yapımları 5

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Sonraki Yayın
« Prev Post
Önceki Yayın
Next Post »
Comments System WIDGET PACK
Comments


EmoticonEmoticon